Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

Inkognito

NAHODOU, ten obrazok s eurom som vyrobil sam :P len som na neho pozeral a potom mi to napadlo :P :P:D

ale toho panacika co uteka, to mam niekde z netu :)

[zruseny1]

aj tak stale nechapem co tolko trva na citaciach :D
idem si pozriet tie "smernice" lebo vidim ze pisat naslepo, ako to robim ja, ma moze dostat do problemov :D
ajajaaj, tak odznovu:)

ojka.

nieeeeeeeeeeeeee, práve nám možno na minutku padol net a padlo mi celé sťahovanie, ja sa nehram... už som bola takmer v polovici....
inko, ak to pôjde takýmto tempom, tak to dnes asi nestihnem pozrieť :D
jooooj, nie DP už nie, už som to včera dorobila, už mi chybaju len zodve citacie...

ojka.

inko, ja som ešte nezaspala asi pri žiadnom filme, čo si takto pamatam (:
ale na intraku to bude komplikejdíd pozerať večer, lebo mám pokazené napojenie slúchatiek do notebooku, a keby to bolo na hlas, tak možno to asi baby nerozdýchajú, no cez víkend by som možno kukla ((-:

[zruseny1]

ono to nebolo celkom sladke, iba take stavnate, skor by som povedala svieze:)
aale nevrav ze si nanajdes cas na hodinku a pol, vecer popri zaspavani mozes pozerat:D ak ta to bude nudit, mozno pri tom aj zaspis, ale pochybujem :)

ojka.

inko, už som si to dala i sťahovať, aaaale ktovie, kedy sa ja k tomu dostanem (:
ou, kuracie s jablkami? máš rada mäso na sladko? mne sladká kombinácia nikdy nebola nejak pochuti... spapať to spapám, ale nie je to ono (-:O
ale tie bambusáky môžu mať zaujímavú chuť ((-:

[zruseny1]

bambusaky sa prave pripravuju, s hribikmi, porom na panvici, trochu chilli, sojova omacka, koreninky co mi prisli pod ruku- take improvizovane, nepaci sa mi vona tych babmusakov, asi to nebude moje oblubene jedlo :D ale robim este na pondelok, zapecene kuracie prsia s jablkami a syrom, tak este ryzu dokoncim a som hotova:D
no veru to pokanie si pozri, haaaah, priznavam, plakala som

ojka.

inko, nieeeeeee, pýcha a predsudok je jedna z mála takýchto filmov, čo sa mi fakt že páči, tak mi na to nefrfli :D ale pokánie som nevidela, diky za typ, píšem si na lístoček (-:O
inko, a čo dobrého varíš? inak, čo si stvarala s tými bambusovými výhonkami, čo si spomínala? (:

[zruseny1]

lost, kde ty na tie obrazky chodis? vies co, ked euro nepadlo doteraz, tak uz hadam ani nepadne :D
drzi sa na svete ako kliest :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.