Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost :D ale však o desiatej, to nie je až také skoré ráno, to sa ešte vyspííííííííííš a vyspíííííš ((:
sansara (: nespomínaj jedlo, losť dostane chute :D

sansara

ojka :-) však sa už pomaly chystám :) a keď už tie hrušky spomínaš, do takej šťavnatej sladučkej by som sa veru aj zahryzla))))

sansara

Lostik...to mňa za tú bránu snov púšťajú okamžite :-)
Ja zas veľmi rada spinkávam ako aj ponocujem /možno v starobe budem aj pomočovať, hehe, nuž čo s vekom keď už tak už))) /.

lost

no ked on nikoho neokabati, mozno ja niekoho osalim, i ked zrovna ziadny doma nemam :P

no jo, rano vstavam, rano :) (pockat, kedy som bol s Bastienom vonku, hmm, bol som ? :-O hadma ano :D eh.. no vdaka ignoracii casu neviem kedy :D ale bol :) tak o 100 00 by som mal vstat :) )

asi odostriem zavesy, nech ma zobudi slnko :)

ojka

lost, ja som prišla skontrolovať vás, či spíte, a ľaľa, ty tu ešte strašíš, šup pod perinu (;
nebodaj musíš zajtra vstávaš skoro, hm? (:
a vesmír a čas neoklameš, nad tým ani nepomášľaj :D tvoj pes má možno tým pádom i triezvy pohľad na svet, ak sa nikoho nechystá okabátiť :D

lost

no teda moj pes uz v rej risi je :D
no a ja .. uvidime, mozem "ist" ihned, ale ci ma cez tie brany do rise pustia tak rychlo? myslis ze ano ? :) asi nie :D nechaju ma tam stat asi hodinu :D a potom otvoria ze "aha! sorry ! nevideli sme ta :P " ach jaj, maju zmysel pre humor..

sansara

Zdravím nočných vtáčikov :-)

Ahoj lostík ;-)

Ja už pomalinky aj zvažujem, žeby už mala ísť do ríše snov :) Vy sa kedy chystáte?))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk