Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ale skoda to nie je to co prave davali v TV, ten blazon preskakoval utes 700 metrov vysoky :D bez istenia.. a "jedno"koloval si to napr na 10cm sirokom "operadle/zvodidle" ci co je to na okraji mosta :D celkom zaujimavo to vyzeralo.. extremy :D

ojka

oukej, inko, chcela si typ, tak tu ho máš : pýcha a predsudok..... ja romantiky nezvyknem pozerať, ale totoooo môže byť.... och, ale teraz mám chuť si to pozrieť, to nie je dobre, lebo som sa eššte nepustila to tych citácii, ach jaj.... :D
čo ma to napadlo, romantiku pozerať... ja sa normálne nespoznávam.....

lost

Inkognito

ja to umyvanie radsej necham na stroje :D

ved vid uz mam ALERGIU na umyvanie riadov, ale aj aut :PPP

niekedy si myslim, ze to si ani nezasluzi umyvat !!!

fakt, ak je umyte clovekom, tak staci 200km a je zasvinene ako nejake offroad SUV..

no ale potom zaprsi a uschne..

a je krasne ciste ako nove :D

hold, necham to na prirodu :P

ojka

inko, no však to, že bolo tam dosť takých smutných pasáži... ale tak ja vo všeobecnosti rozprávky rada,.... len ked sa to tak vezme, tak nemám čas ani tie, ani iné filmy pozerať... takže ti moc poradiť neviem ....
aleeee vieš čo? malá sestra ide teraz pozerať HP na markíze, tak si prinajhoršom kukni to, ak nič iné nenájdeš :DDD

[zruseny1]

jaj lost, to mi nenapadlo :D
vlastne hej, preto si chodi sestra umyvat auto k nam na dvor
alebo skus v noci, teraz mas na to idealny cas, a rano budes prekvapeny :D cmuhy...alebo tym ze si nechtiac miesto svojho, umyl auto susedovi :D

[zruseny1]

neviem ojka, ani nie, ale neviem preco, ked uz rozpravka, nech je vesela, smutnych dejov je uz beztak vo filmoch habadej, v rozpravkach by nemali co hladat :))
tak ja pre dnesok koncim, odkladam kalkulajdu, tiez si idem pustit nejaky film
aa este by ste mi mohli nejaky poradit:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk