Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, ty "alergik", jedným slovom si fajnofka ((-:
oneeee, a prečo si nehcel žiadne korenie na rybu? ani cesnak si nedal?
david, uau, to si kedy postíhal, však máš toľko rokov jak my.... ((:
ja mám teoretickú tiež len na 20 stran, tá moja si strašne potrpí na tie percenta v smernici, že prvá kapitola by mala mať okolo 30% z práce, čiže to akurat tak vychádza....
david, tak pekné stretkovanie a uži si to pekné počasíčko (:

lost

lepsia aerodynamika? :)

mne by sa teda nechcelo stracat cas holenim noh+ruk no a este, udajne potom sa to vypomsti s tym, ze to bude stale hrubsie a odolnejsie :D

a potom ako stary dedo, budem musiet pouzit kosacku..

david23

ojka voľakedy som hrával basketbal(inak vtedy som si aj ja holil nohy:-), to bola taká móda), potom som sa venoval tancu, potom boxu, teraz už len posilka a sem-tam futbal:-)))
inko aj mne kázala teoretickú skrátiť na 20 strán, neviem, čo mám teraz vyhodiť:-(((
baby utekám, mám stretko v meste. Majte sa:-)

lost

ryby, len maslo a ryby a sol a plech a 180C a 40minut :)

resp to bol druhy recept co som nasiel, prvy bol ze takto isto (plus korenie, ale to nechcem) a 200C na 10-15m, ale to sa mi zda trochu malo, mno neviem, will see :))

no slnko, nie som alergicky na neho, aspon dufam :D ale ja som alergicky na vsetko :D aj zimu, aj teplo :) aj mesiac aj slnko :D

ale uvidime, skusim dovolenku na pusti niekde a dam vediet :D

ojka

hmmm, bambusové výhonky, bambusové výhonky... to som už kedysi mala, raz, ale napamatam si ako to bolo upravované a k čomu to bolo.... čo už (: potom sa nechám kľudne inšpirovať inkogniťákovcami (((:

ojka

oukej, lost, nejdem ti tú radosť kaziť, kľudne aj ďalším nakecaj, že si gay, ja osobne som sa tiež na tom veľmi dobre pobavila, takže len tak ďalej (((-:
inko, noooooo, hej, môj snehuliačik, tak to bola čistá improvizácia z dostupných materiálov ((-: aleeee ďakujem (:

[zruseny1]

ejha, lost robi ryby? :) to je tazke, netrufla by som si :)
a u inkogniťáka bude zajtra dačo s bambusovymi vyhonkami... mozno len tie samotne vyhonky, uvidim :DDD

ojka

lost, a ako si robil ryby? mňam ((:
nooo, doslova alergický na slnko (: napr. kamaratka ona sa niekedy z prudkého priameho slnka vysype, alebo ju začne svrbiť pokokožka a tak (:

[zruseny1]

kto je nebezpecny? takze lost nie je gay, hej? :D
ojka, neviem, sak aj snehuláka si perfisneho postavila, musis byt kreativna :D

lost

no ale tieto veci si mozem dovolit len pre sladku anonymitu na internete :P :D
(tak mi nekazte radost :D:D:D ale nie, ved uz treba vymysliet nieco nove :) )

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk