Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost :D ehm, tak poznám pár mužov, čo si holí nohy (-:O ale to kvoli športu...
takže to že si alergický, to celkom chápem, nie si prvý ani posledný :D
ehm, ale ten gay, myslím, že dosť ľudí si vtedy s tým výrokom uviedol do pomykova :D si sa musel riadne baviť, čo? :D
inko, ako vieš, že i ja som taká kreatívna? (-:O ja som si doma žiadne botičky ešte nerobila :D ale ked bola malá sestra ešte menšia, tak som sa s ňou bavila, že som bola jej barbinám krajčírkou :D ale inak hej, mám rada tvorivé práce ((:

lost

no dajme tomu :D

vacsinou ludom napada, ze ten co nenosi kratke, tak si nohy holi :D

(som si myslel, ze toto niekomu napadne, a obzvlast po mojich hlaskach ze som gay :D )

[zruseny1]

ojka tak ja by som do toho sla, netajim sa tym, ze k takymto veciam mam blizko, a jedny topanky som si uz aj urobila sama :D
dokonca aj pre babiky
a tatina som velmi casto trapila tym, aby mojim barbinam vyrobil tiez topanky :D tak chudak, si pamatam ako v dielni nejake drevaky struhal :D ale boli to len nejake hranoly, nie podla mojich predstav..bolo placu :D
ojka ale mne sa zda ze aj ty si kreativna, teba by podobne prace tiez bavili vsak:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk