Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, ideme si ušiť botičky? ((:
lost, ty akože ani v lete nenosíš krátke nohavice? prečo? nie si alergický na slnko?

[zruseny1]

david ja sa prave toho bojim, ze mam toho strasne vela, normalne ze na dve prace, takze ja budem musiet mazat... ale problem je, ze ja nechcem nic mazat. mne sa paci kazda veta v mojej praci :D

aha, hmmmmm:) zaujimave, vsak:) pekna pracicka
www.loupak.cz

ojka

david, hej, tú su od nás už celé romány, to by bolo už strán a strán do diplomky... no čo, raz za čas si treba aj odpočinúť, tak prečo nie tu ((:
ale neviem prečo, teraz ma napadol jeden slávny (pre mňa) výrok od losta, že prečo nebývame tak často chorí :
"my na chorobu nemame cas :D
sme zaneprazdneni pisat na fore :))
+ mame asi aj antivirus :D"
koniec citácie :D

ojka

eeejha, david, tak teraz si ma povzbudil ((: a z teba jakýýýýý športovec, čo hrávaš? (:
no hej, počkaj si do pondelka, možno to nemajú automaticky nastavené, tak keď sa dokotúľajú admini do práce, tak s tým hádam niečo spravia...
noooo, dnes sa robila tá bryndza aj so smotanou, je to potom také vlačnejšie a mne to i viac chutí (:

ojka

inko, no však to, ten mail bol tiež pokecovsky, a kedže som naň nechodila, tak som zabudla heslo, a kedže som sa tam niekoľko rokov neprihlásila, tak už ani neexistuje :D komplikejdít,.... aaaaaale nevadí ((:
čím dobrým ideš žalúdek naplniť? (;

david23

neprišiel mi žiaden mail, tak počkám do pondelka,keby to niekto ručne posielal;-)))
inko, keby sme nechodili na zdravie, už máme napísané aj dve:-) veď tu sú tony textov od náááás
ojka na masáži som bol veľakrát na športových a keď ma bolel chrbát, vždy pomohlo:-) a ako robíte bryndzáky len s bryndzou alebo aj kyslou smotanou?:-)

ojka

inko, nie , vedúci ti neškrtne, uvidíš, ty si šikovná holka, tak si tam určite žiadne somariny nepísala (: mne bývalý vedúci vedel niekedy k časti práci, čo som mu dala na prekontrolovanie, kresliť smajlíka :D to bol taký vtipálek, och... ehm, teda no, pred tvárou ostatných - seriozny pan docent ((-:

[zruseny1]

to s mailom neviem, ja som sa tu registrovala pod azetovskym, ale pokecove casy pre mna davno skoncili takze ja som si ho zrusila :D ale tuto funguje stale, myslim ze u teba sa to zmenit nebude dat
a ved naco aj, ked sa vies prihlasovat :)

ach, ojka, to sa ti povie, ze nestresuj :D aaaaaaaach, idem naplnit žalúdek radsej

ojka

Charlie Sheen :D tiež ma to napadlo, stále v každom jednom diely... a tie jeho super kárované a pásikavá polokošele ((((-:
inko, no veď to, ja som tiež poprvé moc šteklivá, po druhé, tiež nemám rada, keď niekto "iný" na mňa šahá.... ale zasa mi to až moc chodí po rozume, lebo už neviem, čo mám so sebou robiť, grrrr....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.