Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, jasné, však i ja mám poznačené, že čo je citacia a tak, len tie referencie presne podľa smernice musím upraviť, kde aké číslo, kde čiarka, bodka a pod., lebo u nás vedia i za sprostú čiarku človeka na štátniciach rozplakať, že ani nevie poriadne, či potom štátnicami prešiel...
joj, a ty by si prečo mala mať nerv? však máš toho veľa napísaného, i si čosi odovzdala,... a čítajú vam to celkom rýchlo, tak neštresuj ((: bude to fajn....
oneeeee, ja sa tiež inak už neviem prihlásiť na mail, ktorý som sem zadávala pri registračke, lebo si naň nepamatam heslo (-:O dá sa to nejak zmeniť, ten mail tu? (((-:

[zruseny1]

ojka nie, moj zaver bude zniet " zrusit centralne banky a nimi sposobene deformacie "
greci su v praci len tak pomimo, ale euroval a ECB tam spominam a to ma docinenia s grekmi
a ked bude mat veduci zlu naladu, tak mi vsetko skrtne a nebudem mat ani fň :)

[zruseny1]

kks, ze masaz. v ZIVOTE nie, ani som nebola ani nepojdem, ved by som tetu maserku na tom stole dokopala, ja som hakliva ked ma volakto chyta :D
a este stekliva, takze pozitok z masazi prenecham inym :D
lost aach no to je skoda, ani v lete?
Charlie Sheen ine ako kratasy ani nenosi :D

[zruseny1]

s tou registraciou je to sranda, ked som sa ja registrovala pred sto rokmi, tak som zadala jeden mail, ten som ale po case zrusila no prihlasovat sa mi pod nim dari stale :D
ojka akoze citacie? nechapem, ja si hned ako pisem pracu oznacujem veci, ktore su citovane, spatne by som sa v tom nevedela orientovat, co je moje a co citacia :)
uh, ale ako david spomenul, ze zacina mat nerv, tak asi aj ja zacinam mat nerv

ojka

oneeee, a mám na všetkých silnú otázku a čakám odpovede zo všetkých strán ((: chodievate niekedy na masáže? pomáha vám to? (:

ojka

inko, a ešte sa mi nežije, ešte som tie citácie a literatúru nedorobila, nejak sa mi do toho teraz nechce (((-: zasa to vidím na večer (-:O

ojka

david, hmmmm, nechápem, prečo ti to nejde zaregistrovať....skús tam dať iný mail, alebo napíš do pripomienok adminom, že ti to nejde...
ahej, hej, haluštičky s bryndzou boli, mňam , mňam,....
jaaaa umyvanie riadov milujem ((: však to je taká vďačná práca,... to len lost by stále len tú svoju umývačku riadu hladkal :D
inko :D my litánie nepíšeme, my píšeme zmyslu plné a duchaplné príspevky :D
oukej, slovíčko na D, už nespomeniem, aspoň teraz nie :D joj, inko, no tak tvoj záver bude spočívať v tom, že tam vyjadríš svoj názor a prognozu do budúcna :D resp. popíš nejaké záchranné opatrenia, čo by grékom pomohli :D
hmmm, a ten vedúci, ja som len hovorila, že takého super som mala, a nie že akého super mám (-:O
ja som aj v štvrtok, ked bolo v BA 15 stupnov (aspon tak ukazovalo), tak som videla tiež v krátkych no haviciach aj v krátkom tričku človeka ((: niekomu bolo tiež až moc horúúúúco ((:

[zruseny1]

to je zaujimave ako nikto nema rad umyvanie riadov :)) u mna opacne, mam rada vodu, ci uz jarovu alebo chlorovu :D

ojkaaaaaaaaaa, oneeeeee... neprovokuj s tymi dobrymi veducimi :D