Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

david23

ja som v štvrtok, keď bolo 11C videl jednu babu vo fest krátkych šortkách, sedela pri dome na lavičke. teraz podľa mňa musí ležať v posteli s nejakým zápalom močových ciest;-)))

[zruseny1]

heeeeeeeej! ziadne slova zacinajuce na "D" zakazujem pouzivat
ojka, kurnik, tak tebe uz je hej :D super, blahozelam :D
ja som dnes objavila jeden super clanok, musim ho do prace nejak zakomponovat, boze ja ju nikdy nedokoncim, stale sa nieco objavi, stale, stale :D
a greci by uz sa mohli rozhodnut, ci zbankrotuju, aspon kvoli mne, nech mozem dokoncit kapitolu :D

david23

ojka mne nedošiel žiaden mail o registrácii:-( lebo ma už sele:-) to neustále vypisovanie tých údajov, tak by to bolo fajn, keby sa to podarilo.
Ty si robila bryndzáky, aj ja šťem:-) ja som mal na obed sardinky:-))) variť sa mi nechce, lebo neznášam umývanie riadov

[zruseny1]

loooooost, a vies co? :D dnes rano pred vchodom do mojho panelaku stal chalanisko v kratkom tricku a krataskoch, zvonil niekomu, nik neotvaral :D ja som sa prave vracala z nakupu, taky bol rad, asi by mu nemal kto otvorit :D
a prve co mi napadlo bolo "lost" :D

ojka

ufff, to bola tesnotka, skoro mi vykypeli halušky :DD
čo dobrého budete mať dnes vy na obed? (:
david, zvladol si tu registraciu? nože sa ukáž v novom šate (:

ojka.

slnečnica a čo študuješ? v BA? (:
jo, večne budeme mladí, čarovní a študentmi :D
tento posledný ročník veru dá človeku zabrať (-:O

ojka.

david, ja som mala skvelého vedúceho na bakalarku, na toho docenta nemôžem krivého slova povedať.... aj sa ma pýtal, že či nechcem u neho pokračovať a písať i diplomku, len mňa to ťahalo iným smerom, tak som skončila na inej katedre (:

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk