Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

slnečnica ((: dakujeeeeeem, prebnené noci majú konečne svoj výsledok :D joj, keby som mohla skákať, tak skáčem aj tri metre :D ale ešte je predčasne sa radovať, ako vravím, ešte mi to musí schváliť/zdžubať vedúca :D

ojka

david, no tak to vieš, my sme museli časť odovzdať aj v 4. ročníku v letnom semestri, časť teraz v zimnom a dokončiť v letnom, lebo mi i za toto máme kredity, a keby sme to nemali, tak to musíme normálne prenášať (((-: ale ďakujeeeeee (: no ja tých ľudí poznám viac, kamaratka ma dokonca už aj celú schválenú, že ju môže dať viazať... na to si ja netrúfam ešte (: u nás to pýtajú kapánek skôr ako vidíš, ... ale aj tebe to pôjde určite teraz od ruky.... tak ešte pekne odddychuj ((-;

david23

ojka dobré ráno, gratulujem k diplomovke, aj ja už musím pokročiť:-))) táto skúška ma pozastavila, ale hneď zajtra sa púšťam do práce:-) /musím dať deň na regeneráciu/ ale si jediná, ktorú poznám, ktorá ju už má:-))) nechceš aj mne napísať nejakú kapitolku?:-)))

ojka.

zdravíčko, krásny slniečkovsky víkend každému prajem (:
ale na začiatok všetci mocným hlasom spolu so mnou zvolajte, HIP HIP HURAAAAA ((((-: ojka práve dopísala diplomku, už len upraví nejaké citácie a spíše zoznam použitej literatúry ((:
och, jak sa ja len teraz radujem, a sa stavím, že vedúca mi to dá potom prerobiť, hehe

lost

bingham haha, toto som tusim davnejsie pocul na kolotococh :D
a preco som to musel POZERAT a nie len pocuvat? :D
ako mi hodlas preplatit 3:58 z mojho zivota? :P
pockaj!!!! toto si nahram do auta a ked budem mat cabrio, tak budem chodit cez petrzalku skrz na srkz a budes to pocut :P alebo lepsie riesenie, www.visualphotos.com (vies kolko mi trvalo najst takuto foto? :P ) inac toto mi pripomina jedneho kamosa us.123rf.com
tu citim nejaky skryty zaujem :D no prezrad :P

dal som si tam LOOP na tu pesnicku :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk