Prečo ešte nespíte?

david23

ojka dobré ráno, gratulujem k diplomovke, aj ja už musím pokročiť:-))) táto skúška ma pozastavila, ale hneď zajtra sa púšťam do práce:-) /musím dať deň na regeneráciu/ ale si jediná, ktorú poznám, ktorá ju už má:-))) nechceš aj mne napísať nejakú kapitolku?:-)))

ojka.

zdravíčko, krásny slniečkovsky víkend každému prajem (:
ale na začiatok všetci mocným hlasom spolu so mnou zvolajte, HIP HIP HURAAAAA ((((-: ojka práve dopísala diplomku, už len upraví nejaké citácie a spíše zoznam použitej literatúry ((:
och, jak sa ja len teraz radujem, a sa stavím, že vedúca mi to dá potom prerobiť, hehe

lost

bingham haha, toto som tusim davnejsie pocul na kolotococh :D
a preco som to musel POZERAT a nie len pocuvat? :D
ako mi hodlas preplatit 3:58 z mojho zivota? :P
pockaj!!!! toto si nahram do auta a ked budem mat cabrio, tak budem chodit cez petrzalku skrz na srkz a budes to pocut :P alebo lepsie riesenie, www.visualphotos.com (vies kolko mi trvalo najst takuto foto? :P ) inac toto mi pripomina jedneho kamosa us.123rf.com
tu citim nejaky skryty zaujem :D no prezrad :P

dal som si tam LOOP na tu pesnicku :D

ojka

slnečnica, no ty si aká super, tak to paráda (:
no dobre, zlatí moji, drahí, nerada, ale lúčim sa s vami, posledné dni nie som vo svojej koži, tak vás i dnes v túto skorú hodinu už opúšťam....
majte sa krásne a píšte básne, a kreslite, spievajte, tancujte, kecajte a potom choďte i spať ((-:
bru noc a pekný začiatok víkendu prajem (: