Prečo ešte nespíte?

ojka

musíš sa sústrediť aj na niečo iné, nielen na neho... nerobiť cez deň bezducho veci, aby si stale myslela len na neho, ale naplno sa obuj do toho , čo práve robíš, či práca, oddych, šport a to prežívaj... doslova ho vykopni z hlavy, Lauri, lebo inak to bude na zcvoknutie ...

Laurina22

Ja robim non sto nieco ale nezabera to...nezvladam to...ja som to potlacala ale nejde to...nedokazem to ja uz neviem co mam urobit

ojka

treba tie myšlienky nejak zabiť, niečím kreatívnym, oddychom, relaxom, športom, alebo sa daj na box (: uvidíš, určite to zo seba dostaneš.... to poznám, chvíľku je dobre a potom to zrazu príde na človeka a znova sa v tom topí... chce to nájsť silu a pozbierať sa nejak... určite ti nestojí ten chlap za toľké slzy a trápenie, nech sa stalo už čokoľvek...

Laurina22

Ja uz proste nezvladam ten napor emocii a myslienok denno denne z minuty na minutu trva to priserne dlho kazdy vravi ze to chce cas ale nezabera to...

ojka

vieš, dokážeš bez neho fungovať, len treba trošku zdvihnúť sebavedomie, si mlada pekná šikovná baba, ktorá má toho pekného pred sebou ešte veľmi veľa (:

ojka

babuľa, hlavne sa upokoj (: všetko raz prebolí, nikdy to nie je ľahké... a čože to na teba teraz tak prišlo? spomienky?

Laurina22

To uz trva pol roka....Skoncilo sa to zo sekundy na sekundu a ja neviem takto zit...nezvladam to...ja to nedokazem...

ojka

a jejeee, ďalšia možnosť, chlap /-: lauri, prepáč, teraz nie som celkom v obraze, ale smiem sa spýtať, čo je to za muža?