Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ooo, 60% kakaa, tak to už hej, to môže byť super s tými kuskami mentolu, ked budem v DM a napadne ma to, tak ju vyskúšam (: diky za typ

lost

inac je celkom chutna :)
nieco ako tie milka jahodova, len namiesto jahody je tam mentol :D
len som to uz fakt ze dlho nemal (asi 1-2 roky) a tak som si odvykol :D
maju tam aj viac prichuti.. len uz neviem ake :) mozno pomaranc a take..

ojka

lost, a čo tak isť spať? :D vtedy by si hlad asi nepociťoval.... eeeeeeeejha, mentolovú čokoládu? tak teraz poprosím aby si urobil nejakej značke reklamu, lebo chcem vedieť akú si mal :D také mám rada (:

ojka

na 30 min zasýti? :DDD lost, ja padám chvíľami od smiechu zo stoličky, toto mi nerob... nooo, tak si daj ako dezer tú zeleninu ostatnú :D
či ty by si zasa radšej asi niečo sladké, že jo (;

lost

jasne uz je po veceri :D

no zelenina, netusim co tam je a co by som nasiel v tom bordeli :D nejake skrizene mutanty mozno :D

ale asi zo zeleniny salat, brokolica, paradajky, paprika, hrasok, kukurica, urohka, cibula, cesnak, mrkva, karfiol, redkovka, hm no a snad som na nic nezabudol :D ale to su len take lenive zasoby :) aleob si otvorim zelovoc? :D

no ale teraz som mal chlieb, maslo, (ach na syr som zabudol :D) nejaka sunka (posledna da platky!!!) redkovka, salat, paradajky.. hmm a na 30 minut zasyti :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk