Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

jasne uz je po veceri :D

no zelenina, netusim co tam je a co by som nasiel v tom bordeli :D nejake skrizene mutanty mozno :D

ale asi zo zeleniny salat, brokolica, paradajky, paprika, hrasok, kukurica, urohka, cibula, cesnak, mrkva, karfiol, redkovka, hm no a snad som na nic nezabudol :D ale to su len take lenive zasoby :) aleob si otvorim zelovoc? :D

no ale teraz som mal chlieb, maslo, (ach na syr som zabudol :D) nejaka sunka (posledna da platky!!!) redkovka, salat, paradajky.. hmm a na 30 minut zasyti :D

ojka

lost, aj šalat je fajn... máš aj inú zeleninku? nakrájaj, pomixuj, prípadne urob zálievku alebo čo a chrum chrum chrum ((-:

lost

no tak OK tak len rezen :P

ale to sa mi nechce pripravovat :)

no rozmyslam, aku zeleninu , tusim som dnes zobral aj nejaky salat, ale co s tym ? :D

ojka

lost, tak neviem, či klobása je až tak moc ľahká na noc :D ty si prípad :D
čo tak keby si si do seba hodil len nejakú tú zeleninku alebo ovocie? (:

lost

nieco na noc, nieco lahke, napr brokolica? :) s klobasou napr... uz neviem ake sladke by som jedol :)

uz som zjedol 10 (35gramovych) "piskotovych rezov"

tieto t1.gstatic.com

a uz mam celkom aj dost :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk