Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, vyhaňam ťa, šup-šup prepočítať ďalšiu kapitolu (((-: ja machrujem teraz kvoli tomu len preto, že osm si tiež len nedávno čítala školské oznamy :D ja sa do toho nejak nehrniem :D
david, jasné, že som bola na opravakoch :D si robíš srandu? nebolo ich veľa, ale na moje slabé nervy to stačí :D v prváku som mala 3, v štvrtaku 1 a teraz v piatom 1, takže ked sa to tak rozvrhne, tak to vychádza na každý rok jeden... a dosť, stačilo , viac už nemôže byť, dúfam :D

[zruseny1]

david my mame 3 skusky, 5 zapoctov
a statnice ani neviem kedy mam, mna tieto dolezite informacie nejak obchadzaju, ale v spravnom case mi ich vzdy niekto podsunie :D

ha, prvu kapitolu mam uz prepocitanu ojka :D tak este 4, no vyzente ma odtialto

david23

ojka chúdaťko, nechcel by som... aj nás čaká nejaká tá zápočtovka aj seminárky, ale skúšky by sme asi nestihli, lebo ich máme dosť skoro. tak ja sa ti už v tom čase ako inžinier budem môcť, dúfam, vysmievať, že to už mám za sebou:-) a podporovať ťa, aby si sa nebála, že to je len banalita... my máme 14-18.5, ak si to dobre pamätám

ojka

david, moje všetky končia skúškou... a z jedného máme navyše aj 2 zápočty a 2 projekty odovzdať, takže suuuuuuper (: máme štátnice od 3O.5 do 5.6.
a vy čo? kedy sa štátnicuje?

david23

ojka nepýtala, ale ja už som sa niekde chválil, že 5, ale všetky končia len zápočtom, našťastie a vy?. a štátnice máte kedy? nám dnes už konečne poslala referentka tézy, nechcem ich pred víkendom ani vidieť:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk