Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

david, nevadí, tak do 5 dní budeme na teba myslieť, nech to dobre dopadne (((: nech euforia radosti môže pokračovať ďalej (:
oneee, už som sa vás pýtala, koľko máte predmetov tento semester? (:

david23

jáááj a výsledky neviem kedy budú ojka, nejak som ju v tej eufórii nepočúval, ak to hovorila, ale predpokladám, že štandardne do 5 pracovných dní

ojka

inko, pokiaľ nebol vyvesený plagát na minulú lámku, ja som ani nevedela, že nejaký spirit existuje (((-: ach, no čo, každému sa vyhovieť predsa nedá ((:
nooo, ale k tej dievčine, asi veľmi rada hrala ľudom na city... zvláštne... že by som i ja vyskúšala, ked sa nezadarí? :D ale nieeeeee, na to by som ja nemala, neznášam divadielka :D

ojka

david :D oddychová fakulta :D ja som sa vždy tak smiala na týchto fakultných a odborových skratkách....tak teda budem na teba ešte v pondelok myslieť, nech to super dopadne....
ehm, kybel snehu? nieeee, to je ťažké, to so sebou nebudem do BA predsa terigať, tak sa začína už zjarievať ((: keď som šla v štvrtok na intrak cez park, tak tam už kvitli i snežienky ((:

david23

inko Ďakujem:-) tak sa tej profesorke ani nečudujem, ale to je aj dosť drzosť, že keď ťa niekto prichytí s ťahákom a dá ti ešte šancu, tak ty dojdeš s ťahákom zas.

[zruseny1]

no dobre, ze tomu nerozumela, to beriem, ale ona sa tvarila pocas celeho semestra ako velka hrdinka, tu prof nemala za nic, ved vravim ani jej neodzdravila...
ojka ona sa porezala, asi si myslela ze nad chudatkom porezanym sa zlutuju a rovno jej Acko zapisu do indexu :D
ale potom to uhrala tak, ze sa iba nahodou porezala na papieri....hmm..
no co david, spokojny s vyberom interpretov na lamavicu? :D citam burlive nespokojne diskusie na FB :D a to som celkom prekvapena, ze Spirit mohol byt a zrazu Rytmusa nikto nemusi :D

david23

tak mne je jej lúto, lebo chápem, že topiaci sa aj slamky chytá. Ja som sa to učil strašne moc, dokonca som aj použil stedoškolskú taktiku biflovania sa, ale podľa mňa sa to ani moc dobre naučiť nedalo. Hlavne toho bolo strašne veľa, kým som naštudoval jednu knihu, tak som si už nepamätal, čo bolo v tej predchádzajúcej a stále dookola. Večer som bol u brata v robote, aby ma skúšal a veruže som toho veľa nevedel, ale našťastie mi dnes väčšinou otázky sadli. človek by si myslel, že keď už ide na to 3x, tak si niečo musí pamätať z predchádzajúceho sa učenia, ale houby. takže som sám veľmi zvedavý, ako to dopadne. Ale zase neverím, že by vyše 30 tich nepripustila k štátniciam.
matika, jj, tam som tiež mal ťaháky na vzorce. Po 23 rokoch som si uvedomil, že mám zlú pamäť. Veď preto som na OF-Oddychovej Fakulte:-D Tak čakám, že mi v pondelok kýbel snehu donesieš:-)

ojka

čoooo, kvapky krvi? na papieri? inko, tak vy to tam mate riadne zaujímavé... one, však ked tam bola už tolko krát na skúškach, tak sa na nu muselo niečo nalepiť, ooooch , to je trubka :D a to sa dostala až tak ďaleko?....
ja mám spolužiaka (no teraz je v inom krúžku) a on čo písomka, tak to handsfreee, ja doteraz nechápem, ako on mohol urobiť bakalara, a som zvedavá, ako spraví inžiniera d-:

[zruseny1]

u mna pri pokuse o tahakovanie zasiahla vyssia moc :) teda, myslim :) ze dotycny (uz nie medzi nami bohuzial) nejakym sposobom upozornil skusajuceho :D smradek moj, este aj tam hore si robi zo mna zarty :)

[zruseny1]

no super, blahozelame david, urcite si to zmakol :)
no a ked sme pri tom podvadzani, fakt sa neoplati :D
jedna kocka, o rok starsia, u nas na falukte bola znama svojimi "vystrelkami" pocas skusok
mala stastie, prof, sa nad nou zlutovala viackrat, no pri siedmom pokuse a znovu s tahakom aj prof. rupli nervy a poslala ju prec. kocka najprv plakala, prosikala, no ostala sediet, ani sa nepohla, o chvilku len bolo vidno ako padaju kvapky krvi na zem. vraj sa iba porezala na papieri...prof. uz rezignovala, ale zato spoluziaci co s nou pisali test si otvorili usta a kricali po nej aby okamzite vypadla z miestnosti
proste ona sa to nedokazala naucit, dobre to by som este pochopila, ale keby ste videli ako sa ona k tej prof. spravala- ako ku psovi, ani pozdrav, ani len sa na nu nepozrela, sa tvarila akoby na nu padla vsetka krivda sveta...neviem ci to ta krava potom nejak spravila alebo odisla zo skoly, bohvie co s nou je, koho depta teraz :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk