Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

no super, blahozelame david, urcite si to zmakol :)
no a ked sme pri tom podvadzani, fakt sa neoplati :D
jedna kocka, o rok starsia, u nas na falukte bola znama svojimi "vystrelkami" pocas skusok
mala stastie, prof, sa nad nou zlutovala viackrat, no pri siedmom pokuse a znovu s tahakom aj prof. rupli nervy a poslala ju prec. kocka najprv plakala, prosikala, no ostala sediet, ani sa nepohla, o chvilku len bolo vidno ako padaju kvapky krvi na zem. vraj sa iba porezala na papieri...prof. uz rezignovala, ale zato spoluziaci co s nou pisali test si otvorili usta a kricali po nej aby okamzite vypadla z miestnosti
proste ona sa to nedokazala naucit, dobre to by som este pochopila, ale keby ste videli ako sa ona k tej prof. spravala- ako ku psovi, ani pozdrav, ani len sa na nu nepozrela, sa tvarila akoby na nu padla vsetka krivda sveta...neviem ci to ta krava potom nejak spravila alebo odisla zo skoly, bohvie co s nou je, koho depta teraz :D

ojka

čo sa týka ťahákov, ja som posledný použila v prváku na matike, nejaké vzorce alebo čo to boli... no a nakoniec mi aj tak nepomohli, tak odvtedy som sa na ťaháky už zvysoka vykašľala (-:O pre mňa to nemá zmysel, heh...

ojka

david :DDD nie, leto v BA som na tento víkend prenechala inko, ja som si ho užívala ten minulý.... teraz som doma (: a pravdupovediac, keby sa mi chcelo, tak by sa nejaký ten snehuliak ešte spáchať dal (((:
och, s prepáčením, ale tá dievčina je riadna koza.... ja sa jej tiež čudujem, že si zobrala také "veľké ťaháky".... však ked už idem na takýto termín, tak sa snažím riadne naučiť, i ked viem, sú to riadne nervy, to nepochybne...
juj, tak držím ti palce... a kedy budete mať výsledky?

david23

ojka tu sóóóóóm:-) výsledok ešte neviem, ale mám zmiešané pocity, určite tam mám niečo dobré, ale aj niečo zle. Jednu babu vyhodila, lebo sedela asi na 50tke A4:-))) a povedala jej, že sa uvidia až o rok a že sa jej čuduje, že takto riskovala. tak som ten svoj biedny ťaháčik od strachu ani nevytiahol(vždy si ich robím, aj keď ich skoro nikdy zo strachu nevytiahnem, ale cítim potom aspoň vo vačku morálnu podporu). Vtipné bolo, že sa pri mne zastavila a spýtala sa ma, že vy to ešte nemáte? Vás si pamätám, že ste boli šikovný(neviem síce s kým si ma pomýlila, ale čert to ber:-D) a spýtala sa ma na meno, tak hádam bude zhovievavejšia, keď to bude opravovať. Bolo nás tam vyše 30, tak aspoňže nie som sám:-(
a tá naša Lámavica má byť naozaj s Rytmusom a údajne 14.3... a ty ako? Užívaš si leto v BA alebo staviaš snehuliakov doma?:-)

ojka

no, to vieš, to bude tým, že toto sa len tak ľahko v rádiach nepúšťa,... tedaaaa, ja som vlastne toto osobne v rádii nikdy nepočula ((-:
lebo sa to nezaradzuje do "tuctovej" hudby (;

ojka

www.youtube.com
lost, no vidíš, ešteže ma poznáš, inak by si bol o takúto krásu ochudobnený (-:O
ale tak budiš, niekomu sa takéto páči, niekomu nie a lezie im to hore krkom :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk