Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, teoreticky keby si to očistil, tak by to malo byť v pohode :D ale tak neviem, vyskušaj, možn to bude v pohode už keď to vyschlo....
hmmm, a dnes jeeeeeeee, piatok ((: čo bude dobré na obed? :D či obed ďaleko, keď raňajky boli teraz? :D
och, koniec sveta sa dá oddialiť tým, že tie riady umyješ ručne :DDDD

lost

no netusim, co je dnes za den? :D
no najskor nejake ranajky, potom o hodinu nejaky obed, no a potom ... netusim :D podla toho co mi osud prinesie do dna :P :)

inac, vcera sa mi stala taka brutalita, ze som dal trochu viac vody do hrnca ako som mal (varit maso) no a ono to "vytieklo" z toho hrnca, neviem ako sa tomu profesionalne hovori, ale pointa je, ze mi to asi "zatieklo" do dratov toho "zapalovaca" (vies ta iskra, co zapali plyn, ked stlacis tie kohutiky ci co :D ) no a potom to svojvolne z nicoho nic zacalo zapalovat trasne rychlo.. proste len tak do vzduchu to "striela" a je to neznesitelny zvuk :D

cize riesenie bolo, ze som vypol poistky v kuchyni.. som zvedavy co sa stane ked ich teraz zapnem :D snad sa to uz opravilo :) teoreticky ak to vyschne, tak by sa to malo upravit/prestat :))

ale ta este dolezitejsia pointa je - NEMAM ELEKTRINU NA UMYVACKU RIADU !!!!!!

co teraz? :D toto je koniec sveta :D

lost

ojka.

neviem preco :)

ono kazdy den vstanem medzi 5-7 niekedy medzi 6-8

cize toto bolo len jedno z tych dni :P

v inych den ale zaspim spat (resp tvarim sa ze spim)

no a dnes som medzitymto vstal a napisal 1 prispevok na zdravie, potom lahol spat :P :)

pre istotu, aby som nemal unaveny den :)

ale vstal som ;)
(pred 8 a bez budika :P )

hahaaaaaa

ojka

oneeee, a ešte David, neviem, či už si tú skušku dnes už mal, alebo ešte ťa len čaká, ale držím moc moc moc palce, nech sa to podarí, potom prídi povedať, že ako to dopadlo ((: držím palce...

ojka

och, inko, to mi pripomína ako kšeftovanie so živým "ľudským mäsom" :DD každopádne interesantné...
ach, nie, inko, školu si spomínať nemala , brrrrrr, tiež ma čaká bud. týždeň jeden zápočet,... ale zmákneme to, obe (: musíme....
a a a ďakujem... ani dnes to nie je ešte tip top, ale treba myslieť pozitívne, že zachvíľu to prejde (-:O
tak pekný a produktívny víkendík sa i tebe praje....

[zruseny1]

:D no, sa smejes, ale vo vacsine firiem to uz funguje tak, ze zamestnanec je akoby ich tovarom a predavaju ich, alebo skor zapoziciavaju inym firmam, s ktorymi spolupracuju na spolocnych projektoch :D
mi to frajer minule vysvetloval, ze aj jeho si takto kupili :D
jaj tak ty uz si doma? vlastne ako spominala si ze vo stvrtok cestujes, zabudla som, nemam pojem o case
tak si uzi krasny vikendik, snad aj pocasie vyjde
ja budem nad knihami a zapoctami :)

ojka

oneeeee, inko, a tento poznáš? ja ked som ho dnes čítala, no dosť :D
Rozprávajú sa dvaja manažéri.
Personálny manažér: - "Najväčšou hodnotou našej firmy sú zamestnanci!"
Finančný manažér: - "Tak ich predajme!"

(((-:

ojka

inko :D nie, ja som sa vykyblikovala z postele tiež pred hodkou :D bola som síce už hore, ale nechcelo sa mi z postele (:
dnes som už doma, som si spravila konečne predlžený víkend (: takže nieeeee, výparov od spolubývajúcich mám už dosť :D
no však ja viem, že ťa videla na fotke, ale hm, neviem, čo to do nej vošlo, to možno ešte pod vplyvom alkoholu d-: neviem....
takže nie, žiadne vypary , len som si dlhšiej dobe hodila čosi od bolesti... preto som zdrhla odtiaľto v noci tak skoro, taký nezvyk na mňa (-:O

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk