Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka a tu nasu pesnicku aj tak dara nedala, hlavne kvoli tej som tam isla, haha :D co uz :D
tak aspon takto
www.youtube.com
to je jedina jej ako-tak dobra pesnicka :DD

[zruseny1]

ojka co ma unavilo? ja som bola v ten den nevyspata, lebo v noci predtym fukal strasny vietor a nieco nam buchotalo na balkone, nemohla som vobec spat :D takze asi z toho com nemala naladu na zabavu :) a spolubyvajucej sa pacilo? nelutovala ze nakoniec kupovala vipky?

[zruseny1]

ojka ja som bola z vcerajsej akcie dost sklamana, neviem preco, prislo mi uplne trapne ako bande nachnapanych deciek staci iba "a vsetciiii spolu O-É..... a vsetciii e-ó e-ó, dneska mame popici party, e-ó.... " toto tam Majk kikirikal vyse hodiny
ja neviem, bud starnem alebo mi nesadli spevaci :D
Dara zaspievala 5 pesniciek a po pol hodine jej nebolo...a ten oný, PÁN spirit, tam bol zas na moj vkus az prilis dlho :DD
jejda a ze Rytmusko bude na nasej, jeeeeeeeeeej ojka kasli na to, pooooood :) tu hodku vydrzis a potom sa vytancujes na inu hodbu :) hm? :) je to posledna lamavica, uz potom na skole koncime:)

ojka.

inko, nooo, lebo ona išla najprv k priateľovi na byt, tak to vieš :DDD človek stráca pojem o čase ((:
akurat som došla na intrak na izbu a ona akurat vylieza z postele :DDD
nooo, a ostatné spolubývajúce, oni už o desiatej odchádzali odtiaľto a boli značne "nacengané"... nuž, tak ked niekto nepozná svoju mieru (((-:
takžeeeee si sa zlamala ty len trochu? (: čo ťa tak unavilo? či celý ten večer?
LOST, tak ja som ti dala toho budíka až na kráľovsku desiatu hodinu a ty vstaneš niečo pred jednou? :DDD

*inko

ojka jasne ze zijem :) pozri uz skumam ekonomicke spravy :D
a baby dosli v zlom stave? kedy to stihli? ved ta tvoja spolubyvajuca dosla az po polnoci:)
ja som odchadzala o jednej uz... celkom fajn bolo, ale stacilo mi :D bola som strasne unavena

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk