Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

david ((: môžem otázočku? ty asi nebudeš priamo z BA, len bývaš na intraku, že? (; sa pýtam, lebo echt bratislavčanov nepoznám, čo maj radi sneh a zimu ((:

david23

ojka aj tebe krásne dobré ránko;-) jj, dnes už po snehu ani pamiatky, včera tu v BA asi poslednýkrát snežilo a ja mám tak zimu ráááááááád:-( budem si na ňu musieť zas pár mesiacov počkať...

ojka.

zdravíčko, ránečko všetkým (:
uff, vonku je zasa také teplo, min 10°C, a ked si pomyslím, že včera ráno o takomto čase snežilo, tak je to zaujímavé :D čisté aprílové počasie ((-:

ojka

lost, hehe, to čo mávaš za divoké sny :D :D :D
och, to bolo podarené...
nooo, ale však budíček medzi 8-10, to mi nepríde až také kritické.... tak utekaj teda už pod perinu, nech sa to zdá v pohode, nielen mne ale i tebe :D

lost

dufam ze NEBUDE :D

raz som mal taku nocnu moru, ze som mal kreditky v ruke a chceli ma zozrat :D

no medzi 8 az 10 vstavam...

ojka

lost, tebe sa bude o tej banke hádam aj snívať :D
fuha, budeš skoro vstávať? aký nezvyk...a to je o koľkej? (: Tak GN ti prajem, nech sa ti ten deficit spánku už neprehlbuje ((:

lost

ach som ako zombie, nechce sa mi spat, ale viem ze kazdu sekundu navyse, co idem teraz do debetu, preplatim TRI KRAT cez den, horsie asi ak ov banke !! :D

ach jaj, a to musim rano vstavat skoro :(

no co uz..

kde je quit game? :D

tak gn teda :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.