Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, nejaké náznaky škorice tam mohli byť, to záleží od receptu... oneee, ale však si daj do gúgelu vyhľadať obrázok marlenky, bude ich tam kvantum, hádam si spomenieš (:

lost

no co si matne spominam, ako keby tam bola skorica ? :D haha neviem, ale viem ze to bolo take divne :D mozno som fakt odvyknuty na vsetko len nie ryzu :D

ojka

bingham, to sú keci :D sladko po tom človeku je, ale so spánkom to určite nemá nič spoločné :D
lost, hm, tak to ti neviem, takto z opisu povedať, či to bolo ono,... ale viem, že sa to v krabičkách predáva (((-: ja som mala len domácu robenú... aaa raz v cukrárni (:

lost

neviem, ci to vobec bola marlenka :D

avsak vizualne to bolo rovnake, nieco ako doboska, ale marlenka no :D

nieco bezlepkove, bolo to sladke, ale 1 vec mi na tom vadila (som extremne priebercivy :P ) tak neviem co to bolo, no mozem skusit zase, mozno to bude dobre :D

ale bolo to v takom obale, cca 30cm dlhe a 10-13cm siroke a 3-4cm vysoke.. vo vaakuovom obale a aj krabicovom :)

to bolo ono ?

bingham

lost...neviem aky vysledok myslis...ale ja sa dobrovolne trapit nebudem :)...a tu marlenku si aku mal...nechapem ze ti to nechutilo...

ojka

mňaaaaaaaaaaam, binghi, aj ja chem marlenkuuuuu, och, toľký hedonizmus, čo teraz s tým, ja chcem MARLENKUUU!!!
lost, nooooooo, tak neviem, či ti mám prezradiť výsledok teraz, teda pointu toho, alebo ešte chvíľku počkam ((:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk