Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

och, tak predsa si neodolal d-: horalka je faaaaajn, ale mal si ODOLAŤ ! (((-: ale tak daj si niečo napitie... hovorí sa, že hlad je prezlečený smäd,... či naopak? :D no jednoducho, PI a možno ťa to prejde :D

lost

:DDDDDDDDD

no ja neviem :D ale co by som si mal dat? :D

ale no, praveze to je ako ciste biele platno a niekto na to smari farbu, tak ma to sokovalo :P to slovo jedlo :D

a teraz to ide na mna exponencionalne rychlo :D cim dalej, tym vyssi hlad :D

ach, musim sa ist napit, dufam ze ma nic nezvedie v kuchyni :( :D

ojka

lost :DDDDDD ty si riadne trdlo :D
hej, tak potom to je 1:1
teraz nedávno zasa inko na niečo napísala, že je niečo čarovné a ja automaticky zasa som sa naladila na tú pesničku, to bola sila... sem tam si to pustiť na zlepšienie nálady a mám dosť :D
ale ak máš až tak čistú myseľ od jedla, tak potom by to s tebou nemalo nič urobiť a ďalej by si mal odolávať jedlému pokušeniu d-:

ojka

jeeeej, lost, tak to je jaké super (((-: ja na tejto pesničke frčím posledné dni, vedela by som to počúvať aj celý deň dokola ((:

lost

ale ja uz ked som cital "zakernu otazku" tak ze zas nejakych danovakov lebo som spominal banky a kreditky a ty toto :D
ze jedlo !! :D

ach jaj :D

a to som mal TAK CISTU MYSEL OD JEDLA !!!!

tak panensky cistu, ze som ani nevedel, ze nejake jedlo existuje :D

a potom ze prask :D

za co toto bolo ? :D ahaaa, pamatam, raz som ti posielal SOM CAROVNY :P link na pesnicku :P :P teda nie link, ale to bolo ze "som uzasny" ci nieco take, v inej verzii, asi pamatas, anyway.. :)

1:1 teda :P

fakt teraz neviem, ci jest alebo nie :D

lost

OJKAAAAAAAAAAAAA

tak toto,

neuveris, ale prave v tomto momente, ked som zacal pisat prispevok, mi naskocila random pesicka z x-tisic a to bola tato : www.youtube.com

potrebuje to este komentar? :D

ojka

lost, no jo, banky vedia jak na ľudí, kšefty sú kšefty...
inaaaaaaaaaaaaak, mám na teba zákernú otázku :D
už je po polnoci a ty si nespomenul žiadne jedlo, jak je to možné? :D

lost

len niekedy skoda, ze neviem aky je vypis z hotovosti, ked nakupujem tak :D
potom si to neustrazim a dojdem na dno a ze "a hups, co teraz :D "

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk