Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

haha :D

heh, to akoze by som zaklopal na dvere, ze "dobry den, je tu nebo?" "nie, to bude omyl, tu je peklo" .. :D end of story.... mozno sa potom opytam na spravnu cestu, mozno mi to prezradia :D

ojka

lost ((-: zaujímavý príbeh,... ale ešteže tie šestky boli 4 a nie 3, to by bolo rovno diablove číslo a cez neho by si si asi adresu do neba nanašiel :D

lost

no je to obscure story prinajmensom

tak si pozeram ze kolko som zas minul na ryzove chlebicky atd.. a ked som videl, ze aktualny zostatok na ucte je jeclo cislo X, ktore koncilo 66,66 :D tak som ti clee cislo dal do googla a vysla mi nejaka stranka, kde robili nejake geneticke pokusy prave na tom Rattus Norvegicus, co je "potkan" asi, (zaujimave ze existuje aj taky album, vydany 17.4.1977 tj 777, a poznam 3 ludi co maju v ten narodky)

proste nahody :D uz mam zas paranoju, ze za cislami (napr takto) sa skovava odpoved na nieco co este neviem :D

mozno najdem adresu do neba..

ojka

lost, no tak daj, ja mám rada long story, a hlavne so zaujímavým koncom (((:
slnečnica ((; nooooo, ale tak ja nie som vždy také ponocovadlo, leeeeeeen sem tam niekedy (-:O heh

ojka

slnečnica, to je v pohode, ja si tu takto vylievam emocie rôzneho druhu takmer každý deň (-:O tak potom dobré ránko prajeeeem
lost a ty prosím ťa, čo za potkanov naháňaš? :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk