Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

J111, nooo, tak prinúť sa každý deň ráno vstať už dajme tomu o siedmej... surovo, každý deň budík...a nie len jeden deň, ale robiť to tak v kuse aspoň týždeň, dva... mesiac... aspoň skúsiš, čo to s tebou v noci urobíš, či budeš viac unavený....
lebo ono to je aj blbým životným štýlom.... jasné, že keď spíš až do obeda, tak sa v noci zle zaspávaš, lebo tomu telu sa nechce
takže vyskúšaj, čo som ti poradila (:

ojka

J111!!! chlape neblázni.... nedávaj si toho toľko veľa naraz..... radšej choď znova za lekárkou, ale zvýšením množstva podaných liekov to určite nerieš....
o koľkej inak ráno zvykneš vstávať? (:

J111

No, ja som hrozne zvedavy, kedy dneska zaspim. Vcera o polnoci a tom som vzal asi sest liekov, pomaly ako pokus o samovrazdu. Z toho zamorenia som sa dostal az teraz. Ja uz fakt neviem, asi mi bude musiet napisat silnejsie lieky.

ojka

lost, nie /-: to sa už nedá vymeniť, lebo však to už čochvíľa finišujeme... a to je to, že neviem, čo si mám pod pojmom dlhodobá PN predstaviť....

lost

ach :/

tak to ti teda nezavidim...

a nemozes ju vymenit? resp. zistit ako dlho bude PN, alebo zatial konzultovat s inym clovekom..

tak aspon ze ti dala kamoska vediet ... :)

ojka

a keby mi to tá kamarátka nedala teraz vedieť, tak tam v škole v ten štvrtok zasa zbytočne do noci sedím a čakám na ňu.... (a vyučujúci majú pri tom povinnosť vyvesiť do oznamov, že sú PN, a konzultačky nebudú, pre ňu to očividne asi neplatí....)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk