Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

a keby mi to tá kamarátka nedala teraz vedieť, tak tam v škole v ten štvrtok zasa zbytočne do noci sedím a čakám na ňu.... (a vyučujúci majú pri tom povinnosť vyvesiť do oznamov, že sú PN, a konzultačky nebudú, pre ňu to očividne asi neplatí....)

ojka

lost, inko, nie o šéfku nejde... práve mi jedna kamaratka písala (ona je tiež vyučujúca na škole), že moja vedúca diplomky sa hodila na dlhodobú PN, chápete? !!!! ja sa na to môžem vykašľať.... ako jej to teraz odovzdám? a maily tá buchta nečítava.... jooooooj, je to na figu.... že sa ja vôbec po nociach snažím byť aj kreatívna... zasa to bude všetko na poslednú chvíľu pri nej,... neznášam takéto situácie....
inko, za málo, rada som sprostredkovala príjemný obchod (((-: tak pekný zvyšok večera prajem (:

*inko

dlhodobo PN? noo ze miesto sefky budes makat ty ojka :D
ach, no tak pre dnesok sa s vami lucim :) pa a pekny vecer :) a diky ojka :)

ojka

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa
aaaaaaaaa
aaaaaa
aaa
aa
a

DO HRACHU,DO KÝBLA, do PSEJ BÚDY,... to je SEN... je to len sen, je to len sen, ráno sa zobudím a všetko bude v pohode...
mám na vás otázku, čo si predstavujete pod pojmom "DLHODOBO PN"?

ojka

inko, ty babizňa :D už ti napísala na ten gmail,tak si to kukni (: ale tak jej poviem, nech si ťa aj pridá, nech viete, jak vypadáte ((:

*inko

ako chces :D nech si ma prida radsej, aspon budem mat predstavu, koho mam cakat, predsa len uz budem vediet ako vyzera
a totok, ze jej dam zlavu, takze mrska je ona :D pretoze dostane VIPka lacnejsie nez klasicke obycajne :D
ked som kupila za 12 jeden tak ak jej dam jeden za 9-10 tak by mohla byt spokojna ci dam jej ho za menej este?

ojka

inko, ty mrška ekonomická :D
hej, hej, vytešuje sa veľmi z nich (:
a mám jej povedať, nech si ťa teda aj na FB pridá, či stačí ten gmail, čo som jej dala? (:
och, tak to keby som sa tam stretla ja s tebou, tak to by sme inak roztočili teda :DDD
ale nie, vy sa tam určite lepšie zabavíte, ja na darinke až tak nefrčím, a v štvrtok musím aj tak ráno do práce, a ešte dolaďujem tú diplomku... už doťukám len záver a zoznam použitej literatúry a finito ((-: v štvrtok poobede jej to zanesiem a v noci budem konečne už doma ((:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk