Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka ale nech mi uz napise, povedz jej ze som napjataaaa :D
rychlo rychlo lebo o chvilu vypinam pc, tak nech pohne kostrou :D

ojka

slnečnica , hlavu hore, začiatky bývajú vždy ťažké i také emociálnejšie, ale tak bude to veľká krok vpred, a stále sa budete môcť rozprávať, stretávať, bude to fajn, uvidíš (:

ojka

inko, oukej, tak ona práve už predala tie lístky dalšej spolubývajucej :DDDD tak som jej dala teda ten tvoj mail, a zachvíľku ti napíše, dobre? sa dohodnete ((-: len tiež jej padol trochu net, tak hádam sa dnes ešte skontaktujete (((-:
náááhodou, však ten tvoj mail je supiš-pupiš, geniálny... taky ČAROVNÝ :DD

*inko

dobre ale ty si to napisala najprv tak, akoby si musela prerusit kontakty s rodiou. vyznelo to, ako keby ste si nerozumeli, nevychadzali, rozchadzali sa v nazoroch atd...
a teraz budete byvat daleko od seba? nesmut, zacnes novu etapu, uvidis co ti prinesie, urcite to bude fajn, :))

slnecnica

U mňa je to komplikované tým, že som naviazaná na mojich blízkych. Mladší nevlastný brat žije v zahraničí, ja bývam so staršou sestrou a jej rodinou. Vychádzame si skvele, ale nemôžem byť s ňou (nimi) večne. Súkromie je súkromie. Rodičov už nemám
Ona by si chcela postaviť dom a tento náš ja sama neutiahnem, takže celkom logicky ho predáme a každá sa osamostatníme

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk