Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

cauko ojka, no vidis, takto to dopadlo, zhodli sme sa ale na tom, ze za vsetko moze internet, ona nepochopila mna a ja ju... pocas osobnej konverzacie by sa to nestalo :)
zajtra si robim volno takze nejdem do skoly, mam same okna a stredy nezvladam uz beztak, takze pred lamavicou si radsej doma oddychnem
pocuj ale ved zajtra ked pridu pred staru trznicu jej ich na mieste predam, by sme sa uz dohodli nejak

ojka

inko, aj ty si plánuješ kamaratku opicu doniesť so sebou ?:D
by ma inak zaujímalo, koľko lístkov dokopy predali (:

ojka

jooooj, inko ///-: to ma mrzí, že to tak dopadlo... kašli teda na kamošku, a zabav sa tam aspoň ty na poriadok....
noooo, a nejdeš zajtra do školy, že by sme tam vykšeftovali tie lístky nejak? ja som v škole asi od jednej do pol siedmej večer...lebo ona nevie presne kedy tam pôjde, to by bolo komplikované, aby ste sa tam niekedy niekde stretli /-: teda aspoň ona tak hovorí...
mne ide inak FB normálne (:

*inko

niee..ten iba zacal :)
tak niekto, kto ju oblubuje si pride na svoje :D na lamavici vodka za euro :D to bude ale opíc na druhy den v skole

*inko

a za pat cervenych bodov je jednotka, plati to este?:)
martin, takze vravis, radost z vody je fuc? nahrad ju radostou z vodky :))

martinmlm

Čau inko. Zase mrzne, moja radosť z vody z odkvapu je fuč:-) A predvčerom som tankoval, benzín stál 1,54€. Hrúza. Ešte že elektrika nemrzne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk