Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

no strasne pocasie toto :D

ale prekvapuje ma, ze v BA nie je kalamita :)

normalne ze cerveny bod by mala dostat :D (cierny je zly, cerveny dobry)

*inko

jaj lost :D samootehotnenie v bazene, si mi teraz zlepsil naladu diky, ani skittles nemusim nacinat :D
ale vraj aj take uz bolo, no treba si davat pozor aj v bazenoch :DD
martin cau, ako sa mas? :) co noveho na vychodze?

*inko

tak a od dnes sa zaradujem medzi svine..skoncili sa dobre casy, nebudem ja uz ochotny debil, co da kazdemu vsetko pod nos a este to sa nebude lubit dotycnemu
ja som taka rozculena davno nebola, ojka, tie listky su tvoje
blbne mi facebook, neviem sa prihlasit, tak to budeme musiet dohodnut tuto, skusim to este neskor skontrolovat, celkom som uvidena, vam to tiez blbne?
no a s tvojej spolubyvajucej dam tie listky asi rovno na mieste zajtra vecer..ak teda ma este zaujem :)

martinmlm

ja som mal takú situáciu. V meste si pečiem 70. Spoza kríčku vyskocil zelený mužíček a že viete čoho ste sa dopustili...viem... Viete že je to na vodičák... Viem... Ste ochotní zaplatiť na mieste 16,-€? :DDD

lost

no ja som isiel 80, ale jeden 84, nasral ma ze sa nasiel niekto rychlejsi :P nabuduce tam pojdem viac :D ked uz, tak nech to stoji za to, ved, vezmi si, ze "no zobrali mi vodicak, 80 v meste" a vezm isi "no zobrali mi vodicak 150 v meste"

tak ktore znie lepsie ? :D

to mas ako ist sediet do basy na 2 roky pre luzpes 2000eur, alebo na 2 roky pre luzpez 2 miliony eur,

no ruku na srdce, pre 2 milion by sa mi to urcite viac oplatilo ;)

lost

no tu snezi ale je podla netu 0C ..

a v okoli bytoviek sa to celkom aj topi, samozrejme teraz je krasne vidiet inzinierska siet, kedze nad tym je sucho (roztopeny sneh) a vidiet ako ludia vykuruju ulice :D

dovod globalneho oteplovania :P

*inko

lost, uz bolo na case (s tou pokutou:P)

kokos, snezi
vcera som behala v satach a odopnutom kabate, dneska mam znovu vytahovat baranicu? takze tipujem ze toho pol milimetra snehu zase ochromi dopravu, cize vsetko bude meskat...takze zas elektrickou musim ist :D beee, elektricky nemam rada :D

a pekny den vsetkym a budte carovni :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk