Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ha, predbiehal som kamion a ked potom ma niekto vyfotil :P
haha :D

vodic kamionu sa sulal v sedadle, to sa stavim :D to bolo epicke..

proste obec je asi najlepsia na predbiehanie, lebo oponent ide 1. pomaly a za 2. bola rovinka.. blabla..

no ale :) heh, neviem preco sa na tom smejem, fakt som si tak pekne pomalicky predbiehal a potom sa razadil do pruhu a ... tam policajt :D to bola brutalna pasca, proste ako eso v tennise.. proste taky spot aky si vybrali, klobuk odlu :) meter za nimi bola tabula 70kmh, tam by sa mi nic nestalo..

nestve ma nic ine, ako ta ironia.. preco prave ja a preco prave tam :D no ale som bol uz 3ty ci 4ty :) a tak nepriedbieha sa +5kmh od predbiehaneho, cize tam uz ide aj o vodicak mozno :)

toto je smola, smola a este raz smola :P ak by ma odmerali 180 mimo obce, ovodvzdam aj kluce od auta :D ale 80 v obci pri bezpecnom predbiehani ?!

no tak toto snad nie ...

ojka

inko :D jak si došla na to, že sa ráno učievam? :-O
:DDD ale hej, ráno sa učím, keď býva skúškové, a všade na intraku ešte ticho,... aj v noci sa mi učí veľmi dobre (:
tak bru noc (dnes to hádam nebude na 10-krát :D) ti prajem,čau čau

ojka

inko, ja som to vtedy po prvý krát počúvala celý večer, no uznaj, nákazlivé :D system je nezbedník....((((-:
noooo, ja mám rano rada buď uplny kľud, alebo si naplno rada pustím nejaké svoje pesličky podľa nalady. Len má to jednu malililinku CHYBU, nemôžem si ich púšťať, lebo ešte všetci takmer spia !!!! :D

[zruseny1]

ojka ty sa rano ucievas? jessus :))
no ludia idem, deria bude to musiet pockat :D
alebo este skus vlozit ten link iba
skopirujes adresu a vlozis ju tam kde budes chciet
a ludia si uz na to kliknu

[zruseny1]

noo moment, nechap ma zle, ja si telerano iba pustim, aby som sa necitila sama :D
bud radio alebo telka :)
inak je to ciste psycho to telerano :D skacu z temy do temy, z obrazu do obrazu :D ale ako partak pri ranajkach a obliekani, finteni je fajn :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.