Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

poslušne hlásim, že som sa živá a zdravá dostala na intrak :D
www.youtube.com
inko, tramtaradaaaaaaaaaaa..... ja keď som túto pesničku počula prvý krát, tak mi prišlo strašne smiešno (((-:
inko, tak s tými raňajkami nesekaj, škoda by ich bolo :D robíš to pre svoje zdravie :D
och, a to mi pripomenulo krutý fakt, SOM HLADNA !!!!

[zruseny1]

ojka neviem aku pesnicku myslis, necham sa prekvapit :)
heej a dufam ze si sa stastne dotackala na intrak :)
a tu infosku so sladkymi ranajkami si sem ani nemala davat :D praktizujem to dost casto, no teraz uz nemam dovod s tym seknut :P

ojka.

oooooukej, tak toto mi nevyšlo, frčím z práce až teraz,...dúfam, že všetky MHD-čky mi budú dnes večer naklonené (((-:

ojka.

J111, pokiaľ u vás voda nerobí šarapatu, tak to je len dobre ((: lebo začína to byť na viacerých miestach dosť divoké /-: to bude zasa starostí a škôd....

ojka.

všade dobre, v prááááci najlepšie :DDD
ale už by sa to pýtalo ísť aj domov na intrak (:
takže na rozlúčku s dnešným pracovným dňom posielam niečo užitočne sladké :D
www.webnoviny.sk
čítajte a kochajte sa, ja som fascinovaná (((-:
och, inko, to je des fotka :D nie že ťa niekedy takúto stretnem v škole :D dostaneš zaucho, a ver tomu, že to nebude poldecákom :D
inak, pri slovách "som čarovná" sa pučím od smiechu, len v robote sa váľať po zemi nemôžem :D som si spomenula na jednu pesničku, čo sem kedysi hodil system :D ak ju nepoznáš, tak na intraku ju skusim pohľadať (((-:

ojka.

ooo , inko, to ma mrzí, keby sa vam ten večer dokazil, škoda, no /: však si sa tak tešila, hm....
tak potom sa ozvi, čo teda s tými lístkami... lebo spolubývajúca a jej priateľ majú normálne, a že jej kamaratky že majú vipka, tak že by boli radi pri nich hore.... že by to bolo super...takže určite by si ich kupila (:

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk