Prečo ešte nespíte?

ojka

inko :D jak si došla na to, že sa ráno učievam? :-O
:DDD ale hej, ráno sa učím, keď býva skúškové, a všade na intraku ešte ticho,... aj v noci sa mi učí veľmi dobre (:
tak bru noc (dnes to hádam nebude na 10-krát :D) ti prajem,čau čau

ojka

inko, ja som to vtedy po prvý krát počúvala celý večer, no uznaj, nákazlivé :D system je nezbedník....((((-:
noooo, ja mám rano rada buď uplny kľud, alebo si naplno rada pustím nejaké svoje pesličky podľa nalady. Len má to jednu malililinku CHYBU, nemôžem si ich púšťať, lebo ešte všetci takmer spia !!!! :D

[zruseny1]

ojka ty sa rano ucievas? jessus :))
no ludia idem, deria bude to musiet pockat :D
alebo este skus vlozit ten link iba
skopirujes adresu a vlozis ju tam kde budes chciet
a ludia si uz na to kliknu

[zruseny1]

noo moment, nechap ma zle, ja si telerano iba pustim, aby som sa necitila sama :D
bud radio alebo telka :)
inak je to ciste psycho to telerano :D skacu z temy do temy, z obrazu do obrazu :D ale ako partak pri ranajkach a obliekani, finteni je fajn :)

[zruseny1]

lost a co sa ti zleho stalo?
ojka ale som si vsimla ze system vzdy pride s nejakym unikatnym videom :D ved aj z tohoto som unesena, haha :DD uz tretikrat mi to hra :D

ojka

inko :DDD aj ty si čarovná? to je náhoda, ja tiež :DDD och, teraz si to stále pospevujem :D a to všetko kvoli systemovi !!!!
nooo, tak každý trávime ránečko inak d-: napr. ja určite nie pri teleráne, heh....
noooo, ešte riešim nejaké veci do školy, samé somarinky (to vieš, ja som poctivý študent, sem tam sa aj venujem učeniu :D)
ale stále som popritom ČAROVNÁ (((-:
loooost, ale čo to (: čože sa dnes také dokazilo, hm?

[zruseny1]

ojka co mas este na praci? uz si daj veget, ja som zehlila a idem spat
ludia ja sa vzdy tak tesim na rano :)
milujem vstavanie, vhupnutie do papuc a zupanu... zalievanie caju a robenie ranajok pri telerane :D , boze jaaaaaaaj, vsetko je take supeeeeer :))))

a stale som carovna!