Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

neodvolal to zatial nikto ale ja velmi lahko asi odvolam kamosku s jej frajerom, ktori ma odrana vytacaju :)
hej, mam 4x VIP..takze ak by spolubyvajuca chcela, mozem jej to posunut ak by som zrusila tu kamosku moju bambavu

ojka

inko :DD to vy ste zohnali ešte tie vipka? jedna spolubývajúca mala hlavu v smútku, že už ich nemali, ked ona kupovala lístky,...
nooo, ja sa tam veru nejak nechystám (-:O na druhý deň musím ráno aj tak do práce a školy, a darinka nie je moja krvná skupina moc (-:O
a čože ti to niekto odvolal? (;

[zruseny1]

ojka, slahne ma
asi mi ostanu dva listky na Daru
nechces ist s niekym? :D dam za polovicnu cenu (6 eeeeeeeur, no nekup to:D)

ojka.

inko, no vidíš, "okolie rozhodlo za teba" (;
ach, tak tento víkend som strážila bratislavu ja, ten ďalší budeš ty, si pekne meníme tie stráže ((((-:
hm, čo ja viem, ja mám rada každý deň v týždni, lebo zakaždým prinesie niečo nové (: ale i nedeľa ujde, vždy mám potom to nejakú "cestovnú" príhodu a zážitok navyše ((((-:

[zruseny1]

a tak pyzamovy den :) zotavovaci predpokladam :D
no tak u mna je rozhodnute, cestujem dnes, sestra nepride, krpec chytil ovcie kiahne
a ja sa zase tesim ze buduci vikend ostavam v BA, konecne ziadne smradosske vlaky..ziadna stanica :)
inak mate radi nedele? vacsina ludi ich nemusi, u mna prave naopak, vzdy sa tesim na novy pracovny tyzden :)

ojka

tak včera strávili spolubývajúce celý deň v posteli, tak im dobre bolo :D
ale rýchlo uteká ten čas....už je nedeľa obed, zachvíľku začne ďalší týždeň,.... ale teším sa, lebo v štvrtok by som mala ísť domov, bude predlllžený vikendík ((:

[zruseny1]

lenze dnes ma prist sestra s detmi na navstevu a uz by som ich rada videla:)
ale zajtra mi bude meskat vlak, to uz byva vo zvyku :D no ved uvidim, mam este taku hodinu na rozmyslenie :)
a ty si ako prezila vikend? spolubyvajuce vyzurovane, vyopicovane? :)

ojka

hlava do poleeeefky, to hádam nie d-: to by bolo potom aj tých "nových" vlasov škoda :D
4 hodiny, no to je už slušný čas :D
oneee, ja byť na tvojom mieste, tak cestujem radšej dnes, a potom sa môžeš v noci kľudne vyspať (;

[zruseny1]

lenze ja som este dlho potom bola na nete...nedala mi jedna tema- o tej macke a tyranovi, fuf, mi celkom dlho trvalo, kym som to precitala :D
4 hodiny som spala... nic moc, ja aspon tych sest potrebujem
dufam ze mi o chvilu nepadne hlava do poléfky
neviem ci mam cestovat dnes, alebo zajtra...hm...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.