Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, neviem, či sú tam prijímačky...možno skôr osobné pohovory, netuším.... ale takej pedagogike, kde by sa museli robiť talentovky, tak takej vy som sa najradšej vyhla (((-:

lost

neviem ako na socialnu pracu, ale na pedagogiku neboli :)
i ked tam boli jasne pravidla, ze "ok skusky nie, ale 1/2 z vas neprejde prvy semester" :D

ojka

inko, ale však ja by som pracovala (ak sa zadarí), aj normálne v tomto, čo mám :D hento by bolo len také , jak to nazvať "hobby" (((-:
ale ďakujem za názor, prehodnotím to :D

[zruseny1]

lost, ty ma neser :D
ojku by bola skoda v takom smere, len to som tym chcela povedat :D
ojka no ja viem ze som ti kazala to prezradit, ale ked je to taka blboooost tak si radsej nemala :D

ojka

inko, však ja som to prezradiť ani neechcela :D tak na mňa to nezvaľuj :D
fajn, tak pôjdem len na učiteľstvo, môže byť? :D
och to sú prepínaky :D
nakoniec si ani prácu nenajdem a budem poslušne doma sedieť a basta :D

[zruseny1]

ojka zakazujem ti co len pomysliet na socialnu pracu :D
ja by som to inak ani nevystudovala, videla som par prednasok a co sa tam uci, neviem, skor by som sa vedela naucit na farmacii, ale hento su cisto dristy :D
ty jedna :D vsak srandujes? :D naco si to hovorila, radsej si nemala prezradzat och :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk