Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, no mozno na forach este by to uslo :) ale v realnom zivote asi nie :)

co uz :D tak ja idem uz, too late... gn :)

ojka

inko, čo by ma bavilo na sociálnej práci? nooo, v kontakte s ľudmi, deťmi, čo to potrebujú a ocenia napríklad.... ((:
a ehm, i to som si už pozerala:D :D :D, dosť všade na týchto pozíciach žiadajú ukončené vzdelanie v tomto smere, takže keby som niekde nabehla, že dobrý deň, som účtovníčka a chcem robiť u vás sociálnu pracovníčku alebo niečo podobné, tak ma zvysoka vysmejú :D
lost, súhlasím, ty máš talent slova, tebe by to žurnalistikovanie hádam aj šlo ((;

lost

ucto ak otake vyzera super, lenze mna odradilo to, ze sa to kazdu chvilu meni a je to prilis dynamicke.. tj, udajne sa tomu ak clovek uz chce, treba venovat cely cas a stale sledovat zmeny vo vyhlaskach atd ..

[zruseny1]

ojka ale co ta na tom moze bavit alebo fascinovat?
ved podobné mozes robit aj bez tej skoly... ja vravim ze by som sa to nevedela ucit, asi by som sa to nedokazala naucit :D fakt
lost skus to znovu :) ale nie informatiku, daj si ekonomicku zurnalistiku :D budes vo svojom, mozes pisat krasne dlhe clanky, na temu "euro", "kriza", "kakani bankari" atd atd :D

lost

v trnave a bolo to informatika-anglictina..

no ale uroven nic moc :/

resp ja som tam bol len 3/4 roka a uroven nic moc.. nic nas nenaucili, uprimne mali sme na informatike pascal programovanie, to iste co v 5./6. rocniku na gymnaziu, a anglictina, tam sme presli asi 2-3 lekcie (na gympli sme mali 8-10 lekcii rocne), ceze i ked uroven by usla, ale mizerna rychlost

akoze ja som tam mal mat tie koncorocne prace z toho alebo co, a som si zle zapisal datum a tak ma vyvolala, nech idem s pracou kecat a ja ze "to uz dnes?" a tak som nemal na vyber, isiel som bez prirpavy a ... bezproblemov :)

no ale pointa je, ze s mojou mizernou anglictinou ked som tam takto "presiel" tak ta uroven hovori sama za seba :) zas nemam modre oci, aby ma pustili pre to :)

ojka

lost, neviem, či sú tam prijímačky...možno skôr osobné pohovory, netuším.... ale takej pedagogike, kde by sa museli robiť talentovky, tak takej vy som sa najradšej vyhla (((-: