Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

J111

To je za to dost. Myslis si, ze tie rady aj niekomu pomozu:D Neber to osobne, ale pochybujem, ze to radenie tuna niekomu aj pomaha. Je to len zabijanie casu, podla mna.

lost

ojka, no lebo si pamatam kedy som sem prisiel a system mi vie spocitat vsetky prispevky :P

hehe no sranda, nechapem ako to tak vyslo :D

ojka

lost, to si si prosím ťa ako vypočítal? to si odkiaľ tie čísla zobral? :D fascinujúce... náhodou, mne sa číslo 21 páči... ((((-:

lost

ojka

od mojho prveho prispevku na zdravi, kazdy den som sice neprispieval, ale hruby priemer je 21,21 prispevkov denne :P

(ok mozno nie 21,21 :D ale myslim ze 21,17 :) )

celkom sranda, to sa vzhladom na 826 dni uz tazko pohne :D

ojka

J111, ja som sa týchto ratlíkov vždy bála, také malé a také prudké stvorenie to je (-:O sme si nikdy napadli do oka :D

J111

Mat psika musi byt mile a zabavne:D My sme vsak mali srncieho ratlika a ten bol besny jak besnota. Ziadne maznanie, dokonca raz skocila do vlasov mojmu otcovi:D

ojka

inko ,... nooo, dobre, krv- to by sa ešte ako tak dalo vydržať, ale deti, to je už horšie u mňa (-:O
izeeee, tak to si píš, že na to treba psychicky dozrieť, teda aspoň ja :D pre mňa by to bol veľký krok a zmena (((((-:

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk