Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

pri kupani (aktualne skor sprche) spolupracuje :) ale vidis, skusim mu napustit vanu, ci neude plavat? :D
este ani raz neplaval..

aj pri fenovani uz celkom posedi :) i ked kefu ked ma mokre "vlasy" tak ani nechce vidiet :)

a to sa uci rychlo, kedze za 1 rok sa kupal tak 6-7x asi len..

[zruseny1]

ojka ale na zmenu ucesu netreba psychicky dozriet :)))
fuha. no ja som to videla davno davno pradavno, deti si nepamatam, krvi tam bolo samozrejme velmi vela :P takze si to z tvojho zoznamu mozes rovno vyskrtnut :D
lost a pri kupani kto veli komu, ty jemu, alebo on tebe? :)

lost

no to by bolo trochu divne :D
ale nemyslel som to vazne :P
jemu sekne biela ako usita :)

ale tak, esteze fakt nevidim voknu napr cerveneho pudla, to by bol trochu extremn na nich davat farbu :)

do 1 roka maximalne by mali ine kozne alergie ..

to mi pripomina, ze by som ho uz mal okupat :D

ojka

inko, ale čosi, zatiaľ ešte nie som v takom štádiu, aby som si chcela zafarbiť alebo rázne ostrihať vlasy (-:O ešte som tak psychicky nedozrela :D
diky inko, uz som si ten film zapísala medzi ostatné, čo si jedného pekného dňa stiahnem a pozriem, keď bude čas (: aaale mám dve otázky, a od toho závisí, či si to fakt až tak rada pozriem :D ubližuje sa tam malým deťom a je tam veľa krvi? ďakujem za zodpovedanie mojej otázky :D

[zruseny1]

lost, bastien by ti nepodakoval :) musel by to mat na sebe 6 hodin a smrdel by od toho
a o polhodinovom vymyvani ani nehovorim :D
preco, chces mat rysaveho hava? :)
ojka no nevyspytatelne veru, ved uz ma aj hlava svrbi, vrrr
ty nerozmyslas ze by si skusila? su to iba bylinky:)

[zruseny1]

a snazim sa spomenut si na ten film...hmmm...bolo to nieco ako Online, alebo smrt online, tak nejak...ale od toho som videla samozrejme uz aj lepsie :)))

ojka

uau, no vidíš inko, jaká frajerka z teba, ale také "tieňované" vlasy, to môže vyzerať super (((-: tak parada, sa teším s tebou (: aspoň vidíš, aké sú vlasy a hena nevyspytateľné :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk