Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inkooooo, nooo, mala som v kabelke aj malované krížovky, ale tie som si nechala až na našu prednášku (((-:
hej, hej, to vieš, zákony sa menia stále, a jednak je to aj súčasťou našich predmetov a po druhé, novinky treba vedieť aj na štátnice, aj keď my sme sa na nejakom predmete vtedy učili ešte po starom...
no čo, už si na cviko nabifľovaná? či k čomu ti to vínko tak zapasuje? :D

ojka

J111, slabé? neblázni,hádam nechceš také, aby si po nich do minúty zaspal (; neboj, nejak to zvládneš aj s týmito (:
lost :D eeeehm, no tak máš dobrého strážneho hafana :D aspoň vidíš, že mu na tebe záleží (;

[zruseny1]

ojka- fuha, novy danovy sprievodca- to znie vazne :)
ja som myslela, ze si malovane krizovky lustila
dneska uz nemas naladu pit? ja by som si dala, juj :D take vinecko

lost

ojka, no len som ho strasil ze "bu bu bu ... ty si na mojom mieste??" lebo ho vzdy obsadi ked odidem :D :D ale potom mi ho vrati a odide na svoje miesto :) sikovny :) asi mi ho zatial drzi, aby nikto iny neobsadil :D

lost

hahhaa prave ma bastien dostal do ROFL pozicie :D

aka nahoda, ci umysel ?:D

haha, ja som mu rozpraval nieco a on potom pri tom ako sedel, taka jeho reakcia bola ze :

zacal si skrabak oko/hlavu :D

a ono to vyzeralo takto:

i43.tinypic.com

to sa neda slovami ani popisat..

tak si ako keby 3-4x (v skutocnosti ASI ASI len utrel hlavu) ale to vzyeralo ako ze "lost, tebe ťuk ťuk ?? "

ja z toho psa nemozem :D ani po rokoch co ho stale vidim :D taky ksicht ako on :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk