Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

hej hej, uz mam vsetky tie ukazovatele a vypocty v malicku :)
pocas vasich prednasok si malujes? :D tak to ta asi moc nebavia vasi profesori :D
my sme zvykli sem tam piskvorky zahrat...ozaj ojuuuuuuuuch...my dve uz mozeme hrat aj scrabble cez fb :D

ojka

inkooooo, nooo, mala som v kabelke aj malované krížovky, ale tie som si nechala až na našu prednášku (((-:
hej, hej, to vieš, zákony sa menia stále, a jednak je to aj súčasťou našich predmetov a po druhé, novinky treba vedieť aj na štátnice, aj keď my sme sa na nejakom predmete vtedy učili ešte po starom...
no čo, už si na cviko nabifľovaná? či k čomu ti to vínko tak zapasuje? :D

ojka

J111, slabé? neblázni,hádam nechceš také, aby si po nich do minúty zaspal (; neboj, nejak to zvládneš aj s týmito (:
lost :D eeeehm, no tak máš dobrého strážneho hafana :D aspoň vidíš, že mu na tebe záleží (;

[zruseny1]

ojka- fuha, novy danovy sprievodca- to znie vazne :)
ja som myslela, ze si malovane krizovky lustila
dneska uz nemas naladu pit? ja by som si dala, juj :D take vinecko

lost

ojka, no len som ho strasil ze "bu bu bu ... ty si na mojom mieste??" lebo ho vzdy obsadi ked odidem :D :D ale potom mi ho vrati a odide na svoje miesto :) sikovny :) asi mi ho zatial drzi, aby nikto iny neobsadil :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk