Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, nooo, však ja ju chápem tiež, len niekedy mi to nedá, tak sa uškrniem (-:O ja si na nej už inú farbu ani predstaviť neviem, tak dlho ju už používa (:
heh, tak sa ideš vlasom poďakovať za to, že tú zimu pretrpeli? ((: potom daj vedieť, na aku farbu ti to chytilo (ak ti to chytí).
hmmmm,myslíte, že sa zima a sneh ešte vrátia?

[zruseny1]

ojka ale ja ju uplne chapem, niektorym ludom cervena velmi pristane :)
moja henna je medenocervena (mam ju este z mojich rysavych cias), ale to je jedno lebo na mojich tmavych vlasoch to nebude vidno, o farbu mi teraz nejde, len nech sa volako daju dokopy. zima im dala zabrat :P

ojka

hej, len na červeno :D čím červenšia a lesklejšia, tým lepšie... ako, častokrat sme spolu v DM, ona mi ukáže 5 farieb a spýta sa ma, ktorá je podľa mňa najjasnejšia a ja na ňu len kuknem, či je normálna, lebo mne sa zdajú všetky rovnaké :D ale to bude asi tým, že som na hlave nikdy žiadnu farbu nemala (:
hm, inko, ale neviem, či by vôbec to rúško pomohlo, podľa mňa sa ten smrad dostane všade :D
uuu, tak henna, takže ty tak na prírodno((: a akej farby?, globus :D tak to si zabila :D

Deria

no to je nieco pre mna....s tymi zvieratkami v cine!:( barbarstvo najvyssieho spupna! to co je to za narod, nechapem....najhorsie na tom je, ze to ti ludia kupuju! tu je vidiet, ako sa spotrebitel malo zamysla nad tym, co kupi. smutne....

[zruseny1]

kdeze farbenie, to tazko prezivam aj ja ked mamine raz za mesiac davam do poriadku haro, ten smrad, no koniec, nabuduce uz len s ruskom
u mna ani melir, ani strihanie, nic :D iba henna, uz je zarobena, caka na teple kym si ju vecer kydnem na globus
a takze ty musis trpiet farbenie sestrinych vlasov :D inak teraz je to take zvlastne, ked uz aj viem, ake mas sestry :DD takze farbis na cerveno :D a dobry ma odtien inak :) ze schvalujem :D

ojka

inko, prečo si stále myslíš, že to už mám ? :D
dolaďujem :D ja sa len stále tvárim, že do toho ťukám d-:
ooo, vlasy? a čo s nimi? ostrihať, prefarbiť, melír? (: ja som minule, keď som bola doma farbila sestre vlasy, taká nafetovaná som už dávno nebola :D