Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

nj.. ono niekedy sa da lahko znovu zaspat v noci ale niekedy nie, hlavne ak ma nieco zobudi o piatej :D aj napriek tomu, ze zaspim o 1 alebo 1:30 ..

ale.. sranda je, ze potom to ani necitim, ale konecne ma to posiela spat o 22-23 :D

ojka

lost, kreditka? nebuď blázen (((-: na to by som sa ja nenechala nikdy nahovoriť (dúfam), lebo keď raz prepadneš už jej "čaru", tak už ťažko z toho von ((:
ooooo, pred 8, tak to gratuľujem ((-:O skús vstávať aj teraz tak a uvidíš, že ten deň sa ti tiež predlži, a to nemusíš byť ani na lyžiach :D
ja sa tiež inak X-krat v noci, nad ránom zobudím... a hlavne na intraku, tu je to ťažké, keď tu žije toľko ľudí, a mna často vie zobudiť aj každá somarina (-:O

lost

jj asi viem ako si to myslela :)

no ja mam CASH sakra :D chcem tiez lacne produkty :D i ked rozmyslam nad kreditkou a vemto cert :D

no budik na 6? :) ale dnes uz nie :D mozno tak zajtra

inac

na lyzovacke som vstaval pred 8 (!!!!!!) :D haha a to bol den :D zdal sa ako keby bol 2x dlhsi ako normalny pozemsky den tu u mna :D

ale tak.. ja vstanem aj o 3 aj o 5 aj o 8 a potom uz nespim, len sa prehadzujem.. cize i ked to sa do psanku nepocita skoda :D co uz.. budem spat v truhle :P ale najskor ma tam niekto musi dostat

ojka

lost, to máš z toho, že ťa ráno nič nenúti vstať.... máš celý deň nabúraný ((-: daj si budíka rano na šiestu-siedmu a začni čosi robiť.... uvidíš, jak sa večer po pár dňoch takto rýchlo poberieš do postele :D

ojka

lost, jasné, že USA žije na dlh, preto im tam takmer celá ekonomika krachla a ťahá sa to všade, lebo všetko so všetkým a s každou krajinou je to poprepájané.... američania žijú len z úverov, ktoré lenže nie sú kryté bankami... mne to príjde ako keby banky požičiavali ľudom fiktívne peniaze, ktoré ale v reále už majú svoju riadnu hodnotu... jednoducho, tak si môžeš kúpiť dom i za "babku"....
ehm, neviem, či vieš jak to myslím... ale snáď som to moc nedomotala (-:O

lost

aha, ono je uz jedna hodina? sranda.. ved teraz som len mal veceru :-O

fakt stracam pojem o case :D a to si nerobim srandu :D dnes nie..

lost

nj :D

tiez pravda.. skoda reci :)

zas budem do 03 hore a telefon ma zobudi o pol jednej :D

co je vlastne za den? netusim...

ojka

mňa od USA odradzuje už len to, že to je samý beton na betone... áno, beriem, určite sú tam aj krásne prírodné kúty.... ale to len kuknúť a ísť nazad do europy... ja by som takto precestovala rada aj všetky kontinenty... ale to vieš, europa je europa, tá historia, budovy, miesta v prírode,.... mne je tu faaaaaaaaaajn ((:

lost

usa zije na dlh, tak isto ako eu ale :D

maju tam za menej prace viac kolacov

v skratke: na kazdy chlieb, ci dom a cokolvek medzitym odpracuju menej hodin ako europania :)

a to je dost divne, kedze europa je 2x vacsi trh ako cela usa

nelogicke, ako keby bola negativna gravitacia a hmota by odpudzovala iny hmotu, tj. malo by nas to eu vystrelit do vesmiru :D

ojka

a dalši fakt je , že slovensko sa nevie samo o seba postarať, milion veci dovážame zo zahraničia, lebo sami si to nevieme vyrobiť... teda vlastne aj vieme, ale s takými nenormálnymi nákladmi, že ľudia tie produkty samozrejme kupovať nebudú....
krásny príklad je naprííííklad výroba nábytku...
slovensko vyváža kvalitné drevo do poľska, tam ho spracujú, vyrobia nábytok a vyvezú ho nazad k nám.... polsku sa to oplatí, i slovensku, teda čo sa týka nákladovosti....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk