Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

a dalši fakt je , že slovensko sa nevie samo o seba postarať, milion veci dovážame zo zahraničia, lebo sami si to nevieme vyrobiť... teda vlastne aj vieme, ale s takými nenormálnymi nákladmi, že ľudia tie produkty samozrejme kupovať nebudú....
krásny príklad je naprííííklad výroba nábytku...
slovensko vyváža kvalitné drevo do poľska, tam ho spracujú, vyrobia nábytok a vyvezú ho nazad k nám.... polsku sa to oplatí, i slovensku, teda čo sa týka nákladovosti....

lost

no ani ja by som len kopi tomu do usa ASI nesiel (ale mozno ano, ved vid co sa deje u nas :D aj usa je v blate, ci bahne) :)

a to dost vela krajin, asi len opustene ostrovy, alebo prasles ehm - aj on uz :D vyrezu ho..

tak neviem :)

ono pri 200-300eurach to problem este nie je, ale ak clocek kupuje nieco vacsie, tak to fakt velmi nasvte :)

ojka

lost, beriem, očividne je tam čo-to lacnejšie,ale určite má na to vplyv X faktorov,to by chcelo rozanalyzovať ich ekonomiku a politiku od základov ((-:

ale ja bych tam napríklad žiť nešla, nech je už v tej europe všeliak ((:

lost

a vies co je najvtipnejsie?

ze produkt co sa VYRABA NA SLOVENSKU stoji s VYVOZOM a KUPOU V USA spat s DOVOZOM na slovensko LACNEJSIE AKO PRIAMO KUPENE NA SVK !!!

chapes tej logike? :)

ja teda nie..

lost

no zhanam nieco co je sakra narocne ziskat za rozumny peniaz a to nie je suma :D to je fiktivna suma, pre lahke pocitanie :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk