Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

nooooo, ked sa to tak vezme, ja do tej práce chodím rada, ale sem tam deň "voľna" nie je na zahodenie (:
ooooo, ano, deadline :DDD obdivujem sa, že mám takú zlatú trpezlivosť, ... dnes som došla za tetuškou a nechcela mi tú prácu zobrať, lebo ona to chcela už aj s titulnými a uvodnými stranami, anotácia, abstrak, dakovačky a také tie podobné keci... a tie som jej samozrejme nedoniesla, lebo ma ani v päte nenapadlo, že chce aj to, lebo ja som jej doniesla len textovú časť.... tak idem za ňou bud. týždeň....
a čo tvoj konzultant? už sa vyjadril?
och, ale to nevadí, že si odišla 1O min pred koncom :DDD vieš ako ťažko na srdiečku muselo byť pani docentke, keď vás videla tak odchádzať? :DDD inko, hanbi sa, hanbi :D
uff, ďalší horor? chcem názov (: a pekný hororororový večer samozrejme prajem (:

*inko

no pozor. ja som odisla 10 minut pred koncom hodiny :D
takze som mala plnohodnotnu prednasku :)

a co by si skor brala? keby ten pc ostal pokazeny alebo by si radsej sla do prace? :)
ozaj a co tvoj deadline?

ojka

inko :D no však tvrdím, že zo zadu je ťažké niekoho identifikovať :D ale tak ak si sedela niekde dole, tak tiež som ra určite videla :D
och, ty si bola tiež jedna z tých, čo po prezenčke zdúchli? :D že ťa svedomie nehryzie :D
heeeeeeeej, moment, kde som písala, že som ho ja pokazila? :D môj PC v práci funguje, ale vedúcej sa pokazil, tak aby mohla ona dnes pracovať, tak ja som si našla inú náplň dnešného dňa (-:O som zvedavá, že či bude zajtra už opravený d-:

*inko

ojka nie nie, nic modrozlte som nemala :D (cervene gate, cierna kosela)
ale 10 min pred koncom som sa tiez zdvihla a utekala rychlo do kvetinky nieco vytlacit a na obed..
a pozerala som sa aj hore- lenze pre mna tam bolo 50% ludi cudzich, lebo to mame so stvrtakmi, z nich nepoznam nikoho..tak ked vravis ze si sedela hore tak veru potom som ta videla :D

uha a co si porobila s pocitacom? :D ale urcite sa nasli nejake papierovacky, zakladacky, co sa da aj bez pocitacu, ci? :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk