Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko :D nieeee, nezapísala som sa na prezenčku ((: som povedala mládencovi nejakému, že nech mi ju ani nepodáva, že nech si tam dopíše nejakú kamarátku, kamaráta miesto mňa, tak nenamietal ((((:
jaaaaaa som sedela takmer hore, taká sama samučičká vpravo na kraji ((: sedela som vlastne na opačnej strane ako ty.... teda neviem, či si to bola ty, ale asi hej, možno :D čo si mala oblečené? :DD modrý a žltý vrch? lebo tak zo zadu ťažko identifikovať ľudí :D
no buduci týždeň neviem, či sa mi podarí prísť, dnes to bola výnimka, mala som byť v práci, ale včera sa nám pokazil jeden PC, tak som bola odstavená (:
ehm, suchá dáma? :D akoooo, niečo na tom možno bude, lebo dosť ľudí sa zdvihlo a odišlo, keď uvidelo, že prišla ona a nie Stanek, či to sa mi len zdalo?

*inko

sympos teta? no tak neviem, zvyknu nam lepsie prednasat, tato dama mi prisla dost sucha
a mozno je to iba tym, ze tieto veci su take automaticky, ved aj my sme to uz v stvrtaku preberali vramci teorie podnikatelskych financii

*inko

ojka, no onee... ma to mrzelo, ze ujo nedosiel, hm..nabuduce ma prist vraj rektor, ale uz byva vo zvyku, ze miesto rektora vzdy dojde Stanek, lenze aj dneska to dopadlo presne opacne, takze neda sa na to spoliehat

a kde si sedela? lebo som sa aj obzerala, ale potom mi uz bolo blbe tolko hlavou otacat
aj si sa zapisala na prezencku nebodaj? :D

ojka.

inko ((((-: prezencka? :DD som sa pucila od smiechu....
ale inak sympos teta,aj by som si s nou pokecala,ked sa nieco pytala,ale nechcela som vycnievat z radu (-:O mi to pripominalo jeden predmet,co sme mali v stvrtaku-fin.manazment...

ojka

zdravíčko
viete,na čo som znova po roku "prišla"? že ten sneh v BA sa mi páčil aj z iného dôvodu, okrem toho blata všade....(:
nebolo na zemi vidno ten bordeeeeeel, čo tam ľudstvo pohádzalo,... ach, mňa toto tak irituje vždy, grrrrrrrrr.....nenormálne zle to vyzerá.....
och, pardón, dobre už som kľudná, pekný slniečkovský deň všetkým prajem (:

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk