Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, kriza je kazdy den :D tak hej, vies co je blbe? ked som nemal tie ryzove cez vikend sa mi nechcelo nikam ist.. tak som skusal uz aj vanilkovy cukor.. ale nic moc :D

ojka

lost, nechaj si tých sladkých srandičiek aj na zajtra, určite i zajtra na teba padne "kríza" a zješ všetko, čo ti príde pod ruku :D

lost

vidis ojka.. zabudol som si odstavit jablko :D ale takto vecer uz nechcem s tym bzucat :D este pride sused na navstevu :D tusim Maoam ma takeho suseda, ale on neodstsavuje, len trieska s autom :D

ojka

deria, ďakujem, spapaj (: ja tu mám plný nočný stolík sladkých vecí, neviem kedy to pojem :D asi niečo zanesiem i domov mame ((((-:
ja som skôr ovocno-zeleninový "žravec" :D

lost

Deria, haha IP a VIP neexistuje :D len IP ale s tym VIP som myslel ze ViAjPi adresa, ako ked mas cislo napr 0903 111 111 :D
nie ze VIP = IP :))

"zlate cislo" 111 111 0903 .. tak zlata IP 64.64 :D

no do extremom nechcem :0 zatial som zjedol "len" tri srandy odtial, je tam este 12 :D cele ma 300g, cize nic moc :)

podla mna sa s cukrom neda zabit :) skor by to clovek vratil spat.. (ak nie je diabetik).. skoda no :D to by bola moja vysnivana smrt :D lepsie tak ako niekde na dilanici :D