Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, už ste si kupili lístky? vraj dnes tie VIP-ka boli do 2 hodín vypredané,... spolubývajúca zúfalá, lebo darinka je jej idol ((:

ojka

inko, toto su naše www.fhi.sk
ja som ich všetky ani nedočítala :D je ich jednoducho veľa (:
noooo, však prinajhoršom si zoberiem so sebou maľované krížovky a budem sa tváriť moc moc moc nenápadne a budem aj tak očúvať (((:

*inko

okja, tie mame dve oblasti/ prva oblast je specializacia (4. a 5. rocnik), druha oblast je povodny smer (prve tri roky na vs)
nhf.euba.sk
nhf.euba.sk
v kazdom okruhu su podotazky

no a zajtra ale nie je na 100% iste ze ten Stanek pride, on sa vyjadril ze dojde, ale aby potom nebolo na mna zle, ked si tam odsedis a budeme preberat ucivo s tou nasou zenskou :)

ojka

maccaaaaaaaaa, vitaj znova medzi nami praštenými (: neboj, počas tvojej neprítomnosti sme sa správali slušne (-:O
martin, už tečie? už tečie? ale viem, ako sa cítiš, to je na figu, keď to zamrzne..../-:
inko, 22 okruhov? a to si akože potom z týchto okruhov vyťahujete 2?
leboooooooooooo ja sa neviem vyočiť... lebo, my máme dve oblasti (okruhy) a z každej si ťaháme otázku zloženú z podokruhov. A dokopy ich máme 46 a 35, a to jeeeeee 81? pfffffff.....
och, inak už som začala byť v práci smutná, že nebudem môcť prísť na tú prednášku zajtra, ale vyššia moc zasiahla.... tak sa snáď hádam aj dotackám.... (-:O

*inko

ojka, okruhov mame 22 :)
v BC sme mali 40, dost rozdiel :) asi si vstupili do svedomia, och ale ja som prisla taka rozcuelna z dnesneho cvika,
ani skripta nie su, ani materialy, este aj ta ucitelka je bambava... na prednasky volaju staneka, co nam ku skuske oc nepomoze....ach jaj :D