Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ach nieeeeeeee, david, ty si tiež taký diplomkáč? ja som práve dopísala nejaké strany, ale na dnes už nevládzem (: tak držím palce, a prajem veľa pevných nervov a fantázie pri tom prerábaní (: akú máš vlastne tému? (:

david23

ojka a ty si taký nespachtoš?:-) Ja sa plánujem ešte pustiť do diplomovky/školiteľka mi zase kázala prerobiť teoretickú/, ale nejak sa mi do toho nechceeee. A vraj kým nebude teoretická, tak sa nemôžeme pustiť do praktickej...

ojka

oukej, a všetci do postele !!! hneď (;
čaká nás nový týždeň, tak nech sa do neho dobre vyspíme....
bru noc vám (:

ojka

lost :D mali ste doma ak taký klasický mechanický písací stroj :D to sú spomienky ((:
ach, veru veru, utekaj už do postele, už bude pondelok, začiatok nového dlhééééého týždňa....
tak pekné sny ti prajem , GN (:

lost

no zeny mozu nosit hocico :P
napriklad:
www.youtube.com

tak to mate strasnu vyhodu :D lashie sa asi nakupuje :P

no uz by som aj mal ist :D

ach, zajtra pondelok co :D

nejak mi vrzga medzernik, vzdy ked tuknem do toho, tak to vrzga, to je strasne :D citim sa ako na pisamom stroji :D ach, musim vymenit notebook asi :D ale tak neeeeeeeee

radsej GN :)

ojka

akooo, niektoré tie gumáky majú pekné vzory, ale neviem si reálne predstaviť, že by som ich nosila takto do mesta... ale tak jeden nikdy nevie, jedného pekného dňa možno :DD
ja vždy čižmy postrádam, keď idem do hory na huby, a zrána je všetko ešte mokré i lúky... to je hotovka :D
alebo potom keď idem do zááááhradky a všade blato (:

lost

alebo v lete to byuziju ako nakupnu tasku :D

inac, tie plne vlavo hore, tie orandzove, lamboghini farba :D to by bolo jedine co by som si obul :P a keby daco .. reflexne gumaky :)

ojka

och, lost, priznávam, že na túto tvoju jednoduchú otázku nepoznám odpoveď (-:O asi imageeeeeeee......
LOST :DDDD práve som si ťa predstavila v lienkovaných čižmách, jaj :DDD
a tak ja si vyberám, ja si vyberám.... hm, ja neviem, ja beriem všetky a budem ich striedať podľa toho , čo budem mať oblečené :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk