Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ech, trapas, J111, ešte raz sa ospravedlňujem (-:O
inko, to rovno VIP lístky? (((((-: fúha, ste sa nejak rozbehli... ehm, v čom sú tie VIP-ka vlastne lepšie? lepší výhľad-balkon? či?

*inko

a už píšem stále v ženskom rode, keď tu len inko bola, i lost sa kdesi taktne vyparil :D

:D:DDD lost vitaj medzi nami zenami :D

ojka

ehm, on, pardón :D
saaaaa ospravedlňujem (-:O
ja už píšem stále v ženskom rode, keď tu len inko bola, i lost sa kdesi taktne vyparil :D
ale tak no, aj chlapi môžu háčkovať, vyšívať, žehliť a štrikovať, nie? :DDD
och, dnes som už asi prepracovaná....(-:O

*inko

ojka no veru uz som aj ja naladena :D ked vidim pocet vopred prihlasenych, hlava sa mi toci, takze hned v pondelok kupujem 4 VIP listky:)
no keby si nepovedala, tak o tom neviem.... diky este raz

ojka

J111, tak potom treba, aby si sa nejak unavila viac (: kniha, krížovky, telka, háčkovanie, vyšívanie, štrikovanie :D kreslenie, spomínanie na niečo príjemné, dobrá hudba do toho, ....alebo choď žehliť :DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.