Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

no co ja viem, to uz radsej tu darinu ako polemic :D
som pisala kamoske o tom, no tej viac nebolo treba, hned zavelila ze mam kupit tri listky :D takze uz sa z toho asi nevyvleciem
naolejuj koleno a do nasej lamavice bude ako nove neboj...len aby ti nakoniec ten polemic :D

ojka

niekto potrebuje niečo z teorie hier? spolubývajúce mali samizda min. semester taký predmet.... aaaaaaaspoň sami zdá (-:O

ojka

system, prečo sa všetci obúvate do tej sociálnej práce? :D ma to irituje :D za môjho mládi som to kedysi chcela ísť študovať :DD
(-:O
inko, no jedna moja spolubývajúca vie rolinckin hádam aj celý životopis... i rytmusov... ona je priam posadnutá nimi, a hlavne ňou (((:
ale na polemiku, juj, to bych ja šla, tam sa viem vyskackať a vyšantiť jak sa len dá, na maximum :D (ehm, ale najprv si musím dať do poriadku to koleno, inak sa skackať nebude :D), a desmod by som tiež zvládla (-:O
J111, urobiť tmu, zavieť oči, a spať (((-: či únava neprichádza? (:

*inko

system pockaj, na tu teoriu hier som sa chcela spytat.... noo tak to je dost slusne rozpracovane si myslim ..to by si tam mohol spomenut:) jasne napis ako sa to vyvijalo, zaciatky, plus vyhlady do buducna, lebo asi to pojde dost do popredia, v utorok mam prednasku s jednym chytrym ujom, mozem sa ho potom spytat, co by odporucil, na co sa zamerat (kedze on je priamo zo SAV)
a myslim ze keby si napisal aj nasim prof. na EUBU (spec. jednemu ktory sa tomu venuje- tak by ti urcite poradil) a urcite by sa nic nestalo

*inko

oo rolinska :D moc neoblubujem ale zavisla som na pesnicke Co o mne vies, takze to mi staci :D
my budeme mat zase urcite polemic, alebo desmod, alebo nejake helenine oci :D

system

dikes inko, idem sa nato mrknut ;) ... v podstate nemam to zamerane na buducnost, mam to popisat historiu a o com to je, nejake modely hier ( okrem ineho) a ja mam vytvrot nejaky experiment v programe :D:D:D
boze niekto ma socialnu pracu a ma tam temu bakalarky ze " tyrane zeny " A ja taku :D to je nefeeeer :D

ojka

no neviem aké budú ostatné, ale na túto určite nejdem... to ma nik nedonúti :D ale aspoň viem, že spolubúvajúce tam určite budú, bude na izbe kľud ((: a je to v starej tržnici ...
i41.tinypic.com

och, ty si spomínaš, ako ste v školke jedávali puding? mnaaaaaaaam, dala by som si....
ja si vždy spomeniem na chlebík s takou pomazánkou (dobrá bola :D), alebo potom na špenátovú polievku a to fakt doteraz nemusím (-:O

*inko

ojka veru viac je takych, ale skor mi nesedia slovne stylizacie viet a slovnych uloh :D:D no ved zajtra uvidis
uz mame programy lamavic? fihaaaa... no chcela by som ist, ved toto su nase posledne akcie na skole, treba to vyuzit...hadam to nebude v cvernovke zas
a ty ides?:)

lost, vsetko je mozne:) ale skor by som povedala ze tam maju chybu
neviem preco, pri tej ulohe som si spomenula na skolkarske casy
ked sme povinne nasilu jedli puding, ble, doteraz ma napina :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk