Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

musi sa dat, hesla klucove slova? nic?
a ked vravis ze ani v Angline to nie je rozpracovane, tak v com potom? musis vediet spravne hladat..noze daj nazov tej temy

*inko

system, ani zopar podkladov nemas v slovencine? by stacilo hlavnu myslienku formulovat trochu inak, ale odborne a pridrzat sa mozes vyrazov a slovnych spojeni ktore su v zdrojoch
neboooj...to je v pohode :) kludne si zanadavaj..aku mas temu?
teraz pri pisani prace zistujem, ze tie nekonecne seminarky ku kazdemu projekty asi stali za to, lebo teraz sa mi lepsie pise.

system

boze mne sa tak nechce pisat bakalarku sprostu debilnu humusacku skaredu, nenavidim ju :/ ... sakra jak to mam pisat ? google transaltor je na hovno ! :/ nemam podklady nic, dpc s taku robotu.
dobre sorry musel som si niekde vyliat zlost. taze k teme: jak to mam pisat normalne vlastnymi slovami ako ked pisem sloh ? ja sa tak odborne vyjadrovat neviem. kurnik. keby ma vysmarili mal by som pokoj :/

*inko

ze idem sa kacickovat :D:D
to bolo dobre :)))
ja idem lustit matematicku sutaz pre druhy rocnik ZS, nesmejte sa. niektore otazky su prevelmi zaujimave :DDD vyzera to tak, ze si s nimi sama ani nedam rady, tak potom ich sem napisem a poprosim o pomoc :D

ojka

hm, lost, hej, v tomto ma vie máločo rozčúliť :D to už by som musela vstať z postele fakt s mizernou náladou, všetko by sa muselo dokaziť, všetko by muselo byť na figu, aby ma potom dokázalo rozhodiť niekedy vonku to počasie :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk