Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka toto bol len zaciatok :D pri ostatnych prikladoch sme sa pretekali, kto najde skor aspon jeden/ s bezchybnym zadanim :D
zajtra to odfotim :D

ojka

inko :DDDD
tiež mi to nevychádza.... sú tam aj nejaké možnosti?
lebo no, tiež mi to vychádza tak, ževidličku by držalo 9 detí, lyžičku jedno, a jedno musí aj aj :D
treba napísať do "redakcie", že sa im tam chybička vblooooudila (((:
a deťúrence si teraz nad tým musia hlavu lámať....ts

*inko

ojka nerozlustila som, lebo v zadani maju chybu :D nie je mozne aby som nezvladla druhacku matiku... no ved pocuvaj>
na hostine jedia deti zakusok.
niektore ho jedia lyzickou, niketore lyzickou
spolu je tam 11 deti. tych deti, ktore drzia vidlicku, je o osem viac, nez deti s lyzickou.
kolko je ktorych? :D
proste to nevychadza, jedine ze niektore deti by boli take nenazrane a jedli by aj lyzicou aj vidlickou zaroven

lost

simulacie su nanic :D kedze malokto je tak inteligentny, ze dokaze implementovat faktor - ludska hlupost..
ale tak, simulovat je sranda :D

*inko

ahaa, ak som to spravne pochopila, malo by ist o overovanie a testovanie ekon. teorii, vytvaranie simulacii a experimentov, scenarov buduceho vyvoja na zaklade modelov nejakych?
takze to nie je az tak zatial rozpracovane, to je vsetko hlavne otazka buducnosti :) takze asi tym smerom by sa mala uberat tvoja praca, co sa planuje robit, co sa chce dosiahnut atd
neviem ci si s touto strankou uz pracoval, stoji za to si ju mrknut
www.prog.sav.sk
www.prog.sav.sk
www.prog.sav.sk

z toho mozes cerapt hlavne v oblasti buducich zamerov/ co sa bude robit z hladiska experimentov v zahranici alebo u nas doma, ake spoluprace s roznymi instituciami alebo vysokymi skolami, napriklad v lete 2011 sa zalozilo nieco specialne pre ucel tejto formy ekonomie, ale neviem uz co to bolo

klucove slova tam mas VEEL, CETIP, Marc Janssen

dalej takyto knizny zdroj napr>
KLUVÁNKOVÁ-ORAVSKÁ, Tatiana. O modelovaní a experimentálnych
prístupoch. In Správy Slovenskej akadémie vied, 2011, roč. 47, č. 10, s. 12-13. ISSN
0139-6307.

ojka

inko, máš niečo proti môjmu kačičkovaniu? :DDD inak, matematickú súťaž si už rozlúskla? :D
system, súcitim s tebou, ja práve píšem DP, a mám s tým práce vyše hlavy.... //-:

system

experimentalna ekonomia, v EN je, jasne ze mas clanky a blbosti vikepedia ale vsade somariny das na stranu a nic viac. linky mam nejake. len som hlupi na take veci, neviem to pisat. sakra. som zvedavi jak to cele dopadne

*inko

musi sa dat, hesla klucove slova? nic?
a ked vravis ze ani v Angline to nie je rozpracovane, tak v com potom? musis vediet spravne hladat..noze daj nazov tej temy