Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka ja ked som si pristrihla ofinu, tak som praveze musela mat zvrastene celo, aby opticky posobilo mensie a teda aby ta ustrihnuta ofina nebila az tak do oci :D
mas to len napuchnute, alebo aj modre?

*inko

lost no mohla byt kludne virus :D
aj ty mozes byt virus, kto vie :) si? :D
ojka, tak uz mate dvoch? a preco aj ten druhy je muzskeho rodu? to sa moc frajerit nebudu :D

ojka.

och, a viete čo je strašné, ja sa nemôžem vobec mračiť a krčiť obočie s čelom :D to aby som sa stále na každého usmievala, kým mi ta hrča z hlavy nezmizne ((((((((-:

ojka.

bibi, jasne, celezrnná s cotage je fajn, ja mám rada ((: musíš to vidieť pozitívne, aspoň si nebola hladná :D a prečo si vlastne taká dopichaná? čo sa stalo?
lost, vieš čo sa dnes stalo? :-O videla som INKO :D (och, celá tá situácia je čisté psycho :D) a tie nohy s botaskami, to boli jej samizda, na chopku(?)
inko, inko, tak teda nespi, nespi !!! :DDD och, ty si niekedy pochybovala o mojej skutočnosti? :D som pohoršená :DD
ale dnes poobede som bola v meste s kamaratkami, a keď som sa vrátila, tak večer mal Snehuliak už i kamoša pri sebe, malá sestra sa realizovala, keď sa vrátila zo školy :D tak aspoň mu túto noc smutno nebude (((:

lost

jaj :)
heh a co si si myslela ze je to robot? :D
myslim ze ona nam posielala foto svojej botasky, ci to niketo iny? :D
bud ona alebo ty :P
uz netusim..
zaujimave, mozno o 5-10 rokov sa vacsina ludi aj v reale stretne :D

*inko

videla som OJKU :D
dnes sa tolko zvlastnych veci stalo..ach jaj...zabudim sa a nic z toho nebude pravda.tak radsej nepojdem spat

fuha ryzove chlebicky? su este jedle..teda..ako dlho boli pod taskou? :)
ja som takto minule nasla marshmallow..no nepytajte sa :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk