Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

hmm, prave som nasiel dalsie ryzove chlebicky.
haluz, len tak som si robil srandu ze "co ak by som mal jeden pod taskou" (lebo vela krat mi padne na zem a nechce sa mi to zdvihnut..)

a bingooo

toto su uz asi fakt posledne :D i ked asi uz 4ty krat posledne, ktovie co este najdem.. mnam mnam, moja droga, zajtra musim zas nakupit aj keby som musel predat psa..

*inko

ale vobec nie si strapana :D keby si videla co mam ja prave na hlave... ale zajtra idem medzi ludi, tak hadam by som si mala tie chuchvalce rozcesat
a nepostavis k nemu aj slecnu, nech tam nestoji sam chudak? :)
tak v noci by som sa bala, ale pokym mate branu a pevny plot tak by ta menal nikto prekvapit...
u nas cely bozi den snezi, tolko snehu som ani nevidela :D ja som vzdy miesto snahuliakov stavala smykalky zo snehu :D

ojka.

inko, ty si si ma nejak aj predstavovala? ((((-: dlhovlasú okuliarnatú strapaňu? (prívlastkov mám veľa, ale toto mi tu pasuje teraz :D), inak, máš dobrú ofinu (((-:
och, vy trdlá, ja z vás mám dosť :D nezufaj vôbec vie, čo "sposobil" a "vyparátil"? :D
ehm, ale diky za pochvalu, Snehuliakovi odkážem, že je fešák, keď pôjdem zachvíľku kolo neho :D
ale v okolí som nevidela žiadne "snehuliačice", kto ho bude teraz baliť? :D
no ale zasa povedzme si úprimne, nie každý sa vyberie v noci von jak ja stavať snehuliaka :D ja som čisté psycho :D

*inko

ojka uplne som si ta takto predstavovala :)))
hahah, stale nemozem, nezufaj ZABIL :DD
takze rada ta spoznavam..a dodatocne zelam vsetko dobre k meninam :DDDD

este by to chcelo do zbierky losta, ked uz sme tak pekne zacali :D

inak toho snehuliaka som ti zabudla z celeho toho rozcarovania pochvalit, je genialny :D

bibisa

no nadhera tento den.
dopichali ma
boli ma aj ruka aj zadok
spotena som jak prasa
natieklo mi do topanky
a nemam nic sladke :///

ojka.

len prosím ťa nikde neskolabuj, kto ťa bude kriesiť :D
rozmýšľam, kto je teraz vo väčšom šoku, ja či ty? :DDD

ojka.

hej, ja viem, ako si to myslela (: však ja sa na neho nehnevám, to je v pohode (:
a mááááááám ťa ((-:O
:DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk