Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

vidis , idem sa pozriet, ako daleko ta jar je :D mozno ju uz niekde uvidim.. odkial ma prist? aby som vedel ci mam pozerat na sever, juh ci zapad alebo vychod :D ach, ale ani obliekat sa mi nechce :D hold stavim to na kratky rukav zas :D 15 minut ma nemoze zabit :D hola..

lost

jaj to bude parada.. ale ako poznam realitu a fyzikalne zakony, zas niekto hodi do levelu nieco necakane, nejaky "bug" ci cokolvek a pokazi mi zabavu..

lost

ale zas budem nadavat na alergiu (pel) :D

ale nie, tesim sa na jar, lebo konecne mozem ist so psom von na viac ako 30 minut.. a konecne si mozem obud letnu obuv :P :D

*inko

mutant :) no to ano..ale vraj ma po zime nabehnut velmi rychlo teplo, vraj to nebude klasicka jar, ale rovno leto :) uz aby tu bolo

lost

mne ale zle podmienky neprekazaju, beriem to ako hru :P
(vseobecne, vid napr BEBE pokus..)
ale ak to nejde ani za svet, potom ma to uz stve :D ale flegmatizmus je ako nafukovacie lehatko v rozburenom oceane...

lost

som si ale myslel, ze ma to unavi a budem dobre spat :D
ale neeeeeeee... kdeze, take stastie mat v 1 den :D tazko.. mozno na druhom svete..

lost

*inko

no ked som isiel tam, bolo OK :D
spat ...

ale tak nudil som sa a nieco som mal vybavit, jasne ze sa nic nevybavilo.. dotycny sa tomu vyhol, ale tak spocitam mu to aj s urokmi ;)

lost

u nas v TT je to ako vzdy - nasnezi, vydrzito 1 hod, ak sa modlim tak dve.. a potom bacorina.. tona extremne zle rozsypanej soli na chodniku (chude psie labky) a sneh sa mierne roztopil a potom mrzne, tj. sneh je extremne tvrdy (zas chudak labka)..

toto nie je zima, toto je nejaky mutant :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk