Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

*inko

tak ano, ale ten co pusti kamion s takou vybavou/motorizaciou (ze ma pohon na 1 napravu, ci co, nerozumiem tomu, len som niekde cital) by mal ist sediet.. ved to je uz skoda 120 na letnych pneu bezpencejsia :)
no ale to je komplexny problem :)
zle cesty .. to vobec nie je chyba kamionistov.. skoda hovorit :D ked rok co rok cestari dostavaju miliony na nove masiny a rok co rok ich PREKVAPI snezenie :D ako keby sme boli karibsky ostrovcek.. sialene.. dufam ze ti kamionisti dostanu aspon premie a plat 24/7 ked tam cakaju, su defacto v praci :)

*inko

ojka, nerada to priznavam, ale ty si tusim vacsie decko ako ja! :DDD
a anjelickov si kolko urobila na dvore povedz:D

lost

na taketo cesty je skoda 120 zase a zas kral.. kral ciest, lebo ak zide clovek z cesty, necha auto tam a ide domov pesi :D
horsie by bolo, coho sa osobne bojim najviac, ze niekto nezvladne riadenie a praskne do mna celne (co by sa mi vcera nestalo, ak by nebolo mojho instinktu a nespomaloval by som na 30 vzdy ked ide oproti auto a zaroven nezisiel z cesty :D )
ale ceresnicka na torte nie je brutalne pocasie, ale brutalne a nekonecne nahodne meniace sa pocasie :D
clovek si hovori, joo ved to je sucha cesta pomaly.. ide 80-100-120 a potom zrazu off road zaveje..

a vcera som skoro zrazil takeho maleho bieleho psika :( - uplne mi pripomenul mojho pudla ked bol este stena, taky zarasteny strih atd.. sam by som dovlikeol toho doticneho, kto ho vyhodil z domu, na Sibir a nechal ho tam na pospas osudu (schopnosti), a len by som sa vyzival v tom, ako trpi a zamrza od zimy...

*inko

lost ano, ale predstav si kolko chudakov, hlavne tam v kamionoch caka kdesi v kilometrovych kolonach a neda sa pohnut ani vpred ani vzad
oni by ti na tvoju zabavu povedali svoje :DD

ojka.

tak inko, ja viem, u nás je aj meter a pol snehu, ale ja som sa dnes cítila jak malé decko, taká som bola rada, keď som ho uvidela, to vieš, v BA také nemáme :D
ešte tomu fešákovi dám zajtra niečo na hlavu, požičiam šál, nech mu nie je zima, spravíme očká, dáme mrkef a fešák bude na svete ((((:
krásne je vonku, och,...

lost

nic, len ozvena :P
chcel som to 2x pisat len pri ano ano, potomze ved aj snehu je dost, tak ano ano sneh sneh, no a potom som sa pozabudol :D
inko, nie je nic zabavnejsie ako neupravene cesty, vcera som tak isiel tkmer 2 hodiny :D
hovorim si, ved to je adrenalinovejsie ako jazda na suchu v 200+ :D
staci mi na snehu 30 :D
v noci, prudke snezenie, clovek ak zide z cesty, strom uvidi az ked do neho narazi
mam z toho aj video, ale nic neni vidiet :D
pisal som staznost na spravu ciest, som zvedavy co mi odpisu..
myslim ze to by mohli dat ako novy sport - snow off road racing...
i ked raz za cas mozno sranda :) kazdy den by to bola ista smrt.. skor ci neskor :D

*inko

lost tebe sa co prihodilo? :D
ojka- ale to uz nie je sranda, hlavne chudaci ludia na cestach...
nuz ale aspon ktosi sa tomu snehu tesi :DD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk